Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Yüzüğü Nedir - Soru Cevap

Evlilik Yüzüğü Nedir

Yüzük yada evlilik yüzüğü nedir diye sormak gerekirse yada cevaplamak gerekirse yüzüğü takan kişinin evli olduğunu gösteren temsili bir simgedir. Hayatımızda en güzel anlardan birisi de belki evlilik teklifi aldığımız andır. Hayatımızı bir ömür boyu yanında geçireceğimiz kişi, sevdiğiniz aşık olduğunuz kişinin size evlilik teklifi etmesi ve size bu alyans yada buna benzer yüzük sunması gerçekten insanın hayatında hiç unutmayacağı bir an olarak kalır.

En eski çağlar da bile bunu sembol edecek belli bir tür takılar her zaman mevcut olmuştur. Eski gelenekler de her yerde karşımıza çıkmakta. İki kişinin de takması gereken evliliğin bir sembolü olan değerli bir takıdır. İnsanlar en mutlu oldukları hayatlarının dönüm noktası olacağı zaman olur. Bundan sonra artık tek kişi yoktur bir çift vardır. Ve hayatlarını artık birleştirmek istediklerinin bir göstergesi olur. Evlilik yüzüğü nedir yada bunun için size hissettirdiği anlam nedir. Aslında gerçekten bu duyguyu yaşayan olsun yaşamayan olsun her genç kızın hayalidir. Evlilik tabi önemli bir durum ancak bu teklifi almak evlilik için yüzük takmak gerçekten önemli bir durumdur. Ve bunun hayalini her genç kız kurar. Yada evlilik teklifi yapılan kişi yada bayan aradan yıllar geçse de hiç unutamaz.

Evlilik yüzüğü nedir aslında bu konu aklımda uzun zamandır vardı. Ve bu yüzden ben de kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmak istediğim için bu konuyu burada paylaşmak istedim. Belki her zaman böyle şeyler yada güzel duygular düşünmeyiz ancak gerçekten hayatımızda önemli olan ve bir dönüm noktası olan bir durum bana göre.Evlilik Yüzüğü Nedir - Yorum Soru Turka 24 Ağustos 2020 24 Ağustos 2020 — 13:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular