Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

facebook arkadaş önerisi nedir - Soru Cevap

facebook arkadaş önerisi nedir

Facebook olsun veya başka diğer sosyal medyalar olsun bir çok sosyal medyalarda arkadaş önerisinde bulunuyor. Peki bu herkesin sıkça duyduğu facebook arkadaş önerisi nedir veya ne anlama gelir yada ne işe yarar gibi soruların cevaplarını arayacağız.

Facebook arkadaş önerisi, size sizinle ortak arkadaşlarınızın bulunduğu kişileri önerebilir. Ayrıca bağlanacak yeni kişileri de size tanıtabilir. En kısaca açıklamak bence facebook arkadaş önerisi nedir açıklamak bu anlama gelebilir. Arkadaş önerisi, önceki bağlantılar, önceki etkinlikler ve ayrıca profildeki bilgiler dahil olmak üzere farklı faktörleri göz önünde bulunduran Facebook size bu özellikleri sağlar. Kendi veya istediğiniz arkadaş listesini seçmek istiyorsanız bu konuda size bazı öneriler sunabilir. Bir arkadaşınızı eklemek istiyorsunuz ve bu konuda Facebook size buna benzer profilleri ve ortak insanları aramaya başlayacak ve bu olasılıkları size arkadaş önerisi olarak sunacaktır. Aslında sizin istediğinize ve isteğinize ve ortak arkadaşlarınıza göre size bir arkadaş önerisi sunmaktadır. Bu diğer sosyal medyalarda da bu şekildedir. Aradığınız bir arkadaş hakkında ipucu verirsiniz ve ona göre ortak arkadaşları ve eklemek istediğiniz diğer kişileri size sunar. Facebook ta veya diğer sosyal medyalarda arkadaş önerisi almaktan sıkılan veya bu gibi önerileri görmek istemeyen kişiler olabilir. Bunun için çözüm ancak sizin ilgi alanlarınıza girmeyen kişileri ve beğenileri eklemeyin ve kabul etmeyin. Bu şekilde biraz olsun arkadaş önerisi almayı durdurabilirsiniz. Veya sizin ilgi alanınıza girmeyen kişiler çıkmaz en azından araştırdığım konular arasında bu şekilde açıklamışlardı.

Bende size bu konuda biraz yardımcı olmak ve biraz bu facebook arkadaş önerisi nedir hakkında bilgi vermek istediğimden dolayı bu şekilde elimden geldiğince kısa ve açıklayıcı tutarak kendi düşüncelerimi size aktarmak istedim. Umarım yardımcı olmuşturum. Dünyanın dört bir tarafında kullanılan bu Facebook veya diğer sosyal medyalar herkesin artık kullandığı ve arkadaş edindiği eşi dostu akrabasıyla konuştuğu sosyal medya aracısı oldular.facebook arkadaş önerisi nedir - Yorum Soru Turka 26 Nisan 2020 26 Nisan 2020 — 11:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular