Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gerçek Arkadaş Nedir - Soru Cevap

Gerçek Arkadaş Nedir

Aslında bugün benim için çok önemli bir şeyi paylaşmak için size bu ilanı açmak istedim. Aslında bu gün benim için önemli olan konu gerçek arkadaş nedir dün bunla ilgili bir makale okudum ve bunun hakkında düşünmeye başladım.

Ve en azından kendi düşüncemi bir yerde paylaşmak istediğimden dolayı daha önce ilan açtığım bu arkadaşlık sitesi aklıma geldi. Ve gerçek arkadaş nedir hakkındaki düşüncemi paylaşmak istedim.Gerçek arkadaş veya arkadaşlık bana göre her durumda senin yanında olan sırlarını rahat paylaşabildiğin yanında rahat olduğun küsecek diye korkun olmadan yanında rahat konuşabildiğin seni sen bir şey söylemeden anlayan gözünün içine bakıp üzüntünü anlayan, ağlayacak bir omuza ihtiyaç duyduğunda yanında olan, kapısını her zaman sana açan saat kaç olursa olsun her ihtiyaç duyduğunda yanında olan ve duygularını düşüncelerin zevklerinizin uyuştuğu arkadaşa gerçek arkadaş gerçek dost denir bana göre. Zaten bir söz var dost gerçek dost zor zamanında yanında olur. Eğer senin zor zamanında yanında olmuyorsa o senin için gerçek arkadaş değil ve sadece çıkarı için senin yanında oluyor demektir bana göre. Bunlar sadece benim düşüncem benim hissettiklerim. Arkadaşlık dostluk hakkındaki kendi düşüncem. Bence en büyük yalnızlığında senin yanında olan seni destekleyen her durumda sana destek olacak olan gerçek arkadaştır. Ve onu bulduğunda da kaybetmezsin.

O arkadaşlık ömür boyu sürer. Çünkü bilirsin ki öyle ufak tefek şeyler yada sorunlar sizi yıkamaz arkadaşlığınıza zarar veremez. İşte bana göre gerçek arkadaş nedir sorusunun cevabı en iyi bu şekilde açıklayabilirim. Aslında tam olarak düşüncemi söyleyebildim mi bilemiyorum ama umarı m en azından direk olarak aklımdan geçenleri söylebilmiştirim. Zaten gerçek arkadaşlıkta senin için en iyisini ister ve sana her zaman dürüst olur ve sana karşı her zaman açık sözlü samimi olur.Gerçek Arkadaş Nedir - Yorum Soru Turka 31 Mart 2020 31 Mart 2020 — 10:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular