Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gerçek Evlilik Nedir - Soru Cevap

Gerçek Evlilik Nedir

Açıkcası bu konuyu yada birazdan size bahsedeceğim konuyu duyduğum zaman bende şaşırmıştım. Gerçek evlilik nedir diye kendi kendime sormuştum. Hatta gerçek evlilik diye bir şey olur mu diye bu şekilde saçma bir konu olur mu diye düşünmüştüm.

Bu konuyu bir forum sitesin de tartışırlar iken denk gelmiştim. Gerçek evlilik nedir bir konu açmışlar ve tartışıyorlardı. Bunları okuyunca az önce dediğim gibi böyle bir şey olur mu evlilik evliliktir diye düşünmüştüm.Ve evliliğin sahtesi veya gerçeği olur mu diye düşünmüştüm. Ancak olur muş. Ve bunu yeni öğrenmiş oldum. Ve gerçekten de evliliğin sahte olduğunu yani sahte evlilik yapanları ve gerçekten bir hayatını birleştirmeyen ve bir süre sonra boşanarak bu durumu öyle geçiştiren kişiler olduğunu öğrendim. Açıkcası bu benim baya ilgimi çekti. Çünkü bir kişi neden böyle bir şey yapar diye kendi kendime sormuştum. Ve sonra bu konuyu bu arkadaşlık sitesin de paylaşmak ve sizlerin de bu konu hakkında fikirlerinizi almak istedim. Benim için ilk başta ne kadar saçma gelse de bazı nedenlerden ötürü insanların sahte evlilik yaptığını öğrenmiş oldum. Tabi bunları yapanlara karşı bir tepkim yok. İnsanız herkesin kendine göre sebepleri olabilir diye düşünüyorum.

Bunun için de bu yönden bir eleştiri yapmıyorum. Sadece yeni öğrendiğim bir konu olduğunu düşündüm. ve gerçek evlilik nedir diye konuyu da sizlerle paylaşmak istedim. Gerçek evlilik bence kişilerin ciddi olduğu ve gerçekten evlenecekleri kişileri bularak kendi ailelerini ve yuvalarını kurmaları ve bu durumda da evlendikleridir.Gerçek Evlilik Nedir - Yorum Soru Turka 26 Ağustos 2020 26 Ağustos 2020 — 12:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular