Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Güzel Aşk Soruları Ve Cevapları - Soru Cevap

Güzel Aşk Soruları Ve Cevapları

Aşk her zaman ilgi çekici bir durum olmuştur. Aşık olanlar için olsun hiç aşkı yaşamamış kişiler için olsun her zaman herkesin merak ettiği nasıl bir duygu olduğunu bilmeye çalışmak yada anlamaya çalışmak istediğimiz bir duygu olmuştur. Tam olarak işte bunun için de güzel aşk soruları ve cevapları bakarak aşkı anlayabilmek yada güzel sözler okuyarak aşka olan duygularımızı meraklarımızı anlayabilmek isteriz.

Ben de aşkı hiç yaşamamış aşkın ne demek olduğunu nasıl bir duygu olduğunu bilmediğim için güzel aşk soruları ve cevapları bakmak istemiştim. Ancak baktığımda aşkı tam olarak kimse açıklayamıyor. Ve kesin olarak herkesin verdiği cevap ise aşkı anlamak değil de yaşamanın ne demek olduğuna bakmak gerektiği cevabı oluyor. Gerçekten aşkı anlamayı bırakmak önemli. Ve aşık olduğunda hissettiğin duygu sevgi hayat dolu sevinç insan için bambaşka bir durum oluyor. Ancak herkes bu duyguyu tam olarak hissedemiyor. Özellikle aşkı benim gibi hiç yaşamamış birisi olarak aşkın ne zaman karşımıza çıkacağını ve ya aşkın ne demek olduğunu anlamak zor olabiliyor. Aşkın ne zaman geleceğini kalbine ne zaman gireceğini bilemeyiz ve gerçek aşk sevgi gerçekten zor bulunan sana hem acıyı hissettiren hem de o güzel duyguyu yaşatan bir durumdur. İşte bunun için de aşkı kimse açıklaya mıyor. Çünkü açıklamaya çalışmaktansa onu yaşamın ne demek olduğu daha önemlidir. İnternetten bakarız yada karşımıza çıkar bazen ne kadar aşık olduğunu biliyor musun karşında ki kişi sana aşık mı gibi bazı sorular ve bunlara cevaplar çıkar. Ama bunun ne kadar gerçek olduğu ise bir soru işaretidir.Bana göre ise gerçekten bu şekilde sorular veya cevaplar ile aşkı anlayamayız.

Ancak aşkı anlatan ve aşka dair güzel sözler ile yada güzel aşk soruları ve cevapları ile de bir nebze olsun insan bu güzel duyguyu içinde yaşama imkanı buluyor. Çünkü aşk gerçekten benzersiz ve özel bir durumdur. Karşında ki kişiye karşı duyduğun o özel duyguları anlatan sana sorular veya cevaplar ile anlatan çok güzel bir durumdur.Güzel Aşk Soruları Ve Cevapları - Yorum Soru Turka 12 Mart 2021 12 Mart 2021 — 12:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular