Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Güzel Aşk Soruları - Soru Cevap

Güzel Aşk Soruları

Aşk adı gibi yaşaması da hissetmesi de güzel bir duygu aşkın kendisi başlı başına karmaşık bir duygu iken aşkı anlamaya çalışmak aşkın ne olduğunu bilmeye çalışmak da bir o kadar onu karmaşık bana göre. Özellikle güzel aşk soruları var iken aşkı gerçekten anlamak biraz zor olabilir.

Aşka dair artık internette her şeyi bulabiliriz. Kimileri aşkı anlamak için yada şöyle demek daha iyi olur aşkı yaşamamış aşkı hissetmemiş bir kişi ancak aşkı sözlerle güzel şiirlerle yada şarkılarla yada artık çok yaygın olan güzel aşk soruları ile anlamaya çalışmakta. İşte bunun için de ben de bu aşkı anlamaya yönelik güzel sorular eşliğinde bunu anlamaya çalışmak da bir o kadar güzel bir durumdur. İşte benim için buraya ilan açmak ve kendimi en azından aşka dair düşüncelerimi açıklamak istedim. Aşk seni anlamak aşk seni yaşamak aşk gibi güzel bir duyguyu hissetmek gerçekten güzel bir durum oldu. Aşk nasıl hissedeceğini bilemezsin. Aşkı karmaşık ve bir o kadar da insanı büyüleyen güzel bir duygudur. Aşkı yaşayamamak onu anlayamayacağın onun ne demek olduğunu bilmeyeceksin anlamına gelmez bence. Aşkı yaşamamak demek onu için hissettiğin duygu onun için hissettiğin gerçek olmadığı anlamına da gelmez. İşte aşk dair sorular yada aşka dair güzel sözler bunu yansıtır. Aşkın ne zaman karşına çıkacağını aşkın ne zaman sana denk geleceğini yada ne zaman aşık olacağını kime aşık olacağını seçemezsin aşk işte böyle karmaşık bir duygudur.

Özellikle belli bir yaşta ki çocuklar aşkı anlayabilmek yada ben aşık oldum gibi kelimelerle aşık olduğunu düşünse de belli bir yaşta insan gerçek aşkı bulmuş ise yada onu yaşamış ise o aşkın gerçekten nasıl bir duygu olduğunu anlayabilir. Ancak güzel aşk soruları ile bile de olsa aşkı açıklamak aşkı hissetmek güzel bir duygu diye düşünüyorum.Güzel Aşk Soruları - Yorum Soru Turka 19 Mart 2021 19 Mart 2021 — 12:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular