Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Güzel Sorulu Aşk Sözleri - Soru Cevap

Güzel Sorulu Aşk Sözleri

Aşk ne kadar derin bir duygu değil mi. Düşününce yada insan hayalini kurduğu zaman bile kendisini çok iyi hissediyor. Özellikle aşk dediğimiz de bir çok insan bu güzel duyguyu yaşamak tatmak ister. Ancak her zaman öyle istediğimiz zaman karşımıza çıkan bir durum değil. aşk çok nadir ve çok nadir görünen bir durum. Gerçek aşk o kadar zor ki bu zorluk karşısında da güzel sorulu aşk sözleri bakmak bile insanı bir nebze olsun içini yumuşatıyor güzel duygular kaplamasına izin veriyor.

İşte bu durumda aşk gibi güzel bir duyguyu bende sizlerle paylaşmak en azından bu konuda ki düşüncemi paylaşmak istedim. Aşk iki kişinin birbirine karşı duymuş olduğu derin duygular ve düşüncelerdir. Aşk o kadar saf bir düşünce ki insanı hiç olmadığı derin duygulara götürebiliyor. Aşkı bir kez hissettiğiniz zaman ona karşı hem acı hem güzel duygular hissdebilirsiniz. Aşk size hem acı veriri hem de mutluluk verir. Ama her şeyden önemlisi aşk o kadar güzel bir durum ki aşkı insan yaşamak ve güzel hissetmek de bir o kadar önemlidir. Aşkı yaşamamış veya yaşamayan bir kimse bu duyguyu anlayabilir mi pek bir anlayamaz ancak güzel sorulu aşk sözleri ile en azından aşkı biraz olsun hissetmek aşkı biraz olsun anlayabilmek de bir o kadar mümkün olan bir durumdur. Aşk bize bir o kadar karmaşık gelmesinin nedeni ise hem bize güzel duygular hissettirir hem de aynı zamanda bize yada kalbimize acı verir. Çünkü bir kez aşık olduğun zaman onu hem yaşamak istersin hem de bir yandan da istemezsin. işte aşk o kadar karmaşık bir duygudur. Aşkı anlamak yada anlamaya çalışmak zordur. Bir kişi soru sorduğunda özellikle güzel sorularla aşka yönelttiğimiz sorular sorabiliriz.

Aşk bizim için ne kadar uzak gözüksede bir o kadar da hiç beklemediğimiz bir an karşımıza çıkması da bir o kadar yakındır. Aşk ve sevgi çok güzel duygular ve herkes hayatında bir kez olsun aşık olmak sevmek ve sevilmek ister. Aşk çok güçlü bir duygu ve bu duyguyu yaşayabilmek ve güzel sorulu aşk sözleri ile aşkı anlayabilme biraz mümkün olsa da aslında aşkı yaşayarak bu güzel ve acı duyguyu anlamak da bir o kadar mümkündür.Güzel Sorulu Aşk Sözleri - Yorum Soru Turka 5 Mart 2021 5 Mart 2021 — 14:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular