Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Hayat Arkadaşı Nedir Ne Demek - Soru Cevap

Hayat Arkadaşı Nedir Ne Demek

Bu siteyi uzun zamandır takip ediyordum. Açılan konular benim çok hoşuma gidiyor. Ve şiirler olsun sorular olsun gerçekten mantıklı insanı duygularını açıklayan bir sorular oluyor. Ve güzel bir yer kendi düşüncelerini fikirlerini bir şey hakkında içini dökmek ne düşündüğünü başkasına ulaştırmak gerçekten güzel bir şey. Ve takip ettiğim bu zaman diliminde benim de kararsız olduğum bir konu vardı. Bu da hayat arkadaşı nedir ne demek ve bunu kendi düşüncelerimle en sonunda sizinle paylaşmaya karar verdim.

Bu kadar takip ettiğim severek yazılanları okuduğum bu siteye bende bir şeyler paylaşmak yazmak istedim. Ve benim aklımda olan şey hayat arkadaşı nedir ne demek olduğu ile ilgiliydi. Sizce hayat arkadaşı nedir.Bence ömrünü hayatını sonuna kadar yanında geçirmek istediğin seni anladığını her zaman senin yanında olacağını düşündüğün iyi ve kötü günde seni destekleyen düşüncelerinizin zevklerinizin bir olduğu kişiye denir. Ve o kişiyi bulduğunuzda evlilik bence bunun yanında az kalır. Çünkü evlilik demenin yada hayat arkadaşı bir ömür boyu aynı hayatı paylaşan çok az insan vardır. Hele şimdiki zamanda daha az. Şimdi ki zamanda insanlar en ufacık bir olayda boşanmaya gidiyor.Ve boşanmaların artışı da bence bu. Kişi kendisine göre doğru kişiyi bulamıyor onunla bir ömür boyu geçirmek isteyen seni destekleyen zor zamanında yanında olan senin her daim yanında olan kişidir. Ve eskiden böyleydi. Ne olursa olsun bırakmıyorlardı. Çünkü birbirlerine karşı bir söz vermiş oluyorlar. Birbirlerini tamamlıyor ve anlıyorlar ve saygı duyuyorlardı. Oysa şimdi arada ne saygı ne söz ne sevgi var. İnsanlar evleniyor ve boşanıyor. Ne evliliğin önemi kaldı ne de o evlendiğin kişi ile bir ömür boyu hayat arkadaşı olma durumu kaldı. Oysa evlilik demek aynı evi paylaşmak yada aynı hayatı paylaşmak demek değil. O senin hayatına ortak aldığın aynı kararları verdiğin senin hem dostun hem arkadaşın hem eşin olacak kişi olur. Ömrünün sonuna kadar onunla geçirmek iyi ve kötü zamanlarınızda birbirinize destek olmak ve her şeyden önce saygı gerektiren gerçek anlamada hayat arkadaşını ömrünün sonuna kadar birlikte zaman geçireceğin insanı bulmak zor oluyor.

Bu şimdiki zamanda daha da zor. Peki siz sordunuz mu yada evli iseniz yada ayrılmış iseniz. Hayat arkadaşı nedir ne demek sizin için anlamını önemini bir evlilik demenin bu kadar basit bir şey olmadığını anladınız mı. Hayatın sonuna kadar birbirine bağlı olmak her zaman birbirinizi desteklemek vakit geçirmek iyi ve zor zamanlarında destek olmak zor olmamalı. Bu erkek için olsun bayan için olsun iki taraf içinde geçerli. O yüzden aynı düşüncelerde aynı şeylerden hoşlandığınız doğru insanı bulmakta acele etmeyin. Sizin için hayat arkadaşı olacağınıza inandığınız kişi ile birlikte olun ve ömrünün sonuna kadar bu sevgiye saygıya sahip çıkın bence. En azından kendi fikrimi belirtmek kendi düşüncelerimi söylemek paylaşmak istedim.Hayat Arkadaşı Nedir Ne Demek - Yorum Soru Turka 16 Nisan 2020 16 Nisan 2020 — 10:43
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular