Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Herbalife Nedir Nasıl Zayıflatır? - Sağlık

Herbalife Nedir Nasıl Zayıflatır?

Herbalife, dünya çapında 90’dan fazla ülkede besin takviyeleri ve kişisel bakım ürünleri satan çok düzeyli bir pazarlama şirketidir. Ürünlerinden biri, insanların zayıflamasına yardımcı olmak için öğün yerine geçen içecekler ve diyet takviyeleri kullanan Herbalife kilo verme programıdır. Herbalife programı gibi hızlı düzeltilen diyetler insanların kısa vadede kilo vermesine yardımcı olurken, pahalı olabilir ve çoğu zaman sürdürülebilir değildir. Ancak bu durumda da herbalife nedir nasıl zayıflatır sorusu insanların her zaman merak ettiği konu olmuştur.

Herbalife Nedir Nasıl Zayıflatır?

Herbalife Nedir Nasıl Zayıflatır?

Yemek yerine geçen içecekler ve besin takviyeleri ile kilo vermeyi denediyseniz veya düşündüyseniz, Herbalife kilo verme programlarını duymuş olabilirsiniz. Bunun duymuş iseniz herbalife nedir nasıl zayıflatır bunu merak etmek de çok normal bir durum. Herbalife , 1980 yılında kurulmuş bir doğrudan satış şirketidir. Yemek ikameleri, protein tozları, atıştırmalıklar ve çaylar şeklinde besin takviyeleri satmaktadır. Herbalife ürünlerini yalnızca şirketin bağımsız distribütörleri aracılığıyla satın alabilirsiniz. Herbalife, kendisini bir kilo verme şirketi yerine bir beslenme şirketi olarak konumlandırıyor, ancak bazı ürünleri kilo vermeyi teşvik ediyor. Diğer ürünler genel sağlık, spor beslenmesi, özel beslenme ve cilt sağlığını destekler. Herbalife’ı kilo vermek için satın alıyorsanız, günde iki öğünü Herbalife Formula 1 shake ile değiştireceksiniz. Temel olarak, kalorileri önemli ölçüde azaltarak ve her gün sadece bir öğün yemek yiyerek kilo verirsiniz. Öğününüz yağsız bir protein (düşün: derisiz tavuk göğsü, balık, yumurta,), en az iki porsiyon sebze , bir meyve ve bir porsiyon tam tahıl (kahverengi pirinç, kepekli makarna gibi) içermelidir.Shake’lerin her biri (süt dahil) sadece 170 kaloridir, bu nedenle muhtemelen acıkacaksınız ve atıştırmalıklar için plan yapmalısınız.

Örneğin kahvaltı ve öğle yemeği için 500 kalori yemeye alışkınsanız ve bunu yemek başına 170 kaloriye indirirseniz, biraz kilo vereceğinizi söyleyecektir. Herbalife nedir nasıl zayıflatır ile birlikte ama açlık sancıları olmadan değil ve Bu sizi üçüncü öğününüzde veya günün diğer saatlerinde aşırı yemeye itiyorsa , kilo kaybı için felaket anlamına gelebilir . Herbalife kilo vermenize yardımcı olabilir. Farklı programlar farklı insanlar için çalışır, bu nedenle güneş altında her şeyi denediyseniz ve bir inanç sıçraması yapmak istiyorsanız, sizin için işe yarayabilir.Herbalife Nedir Nasıl Zayıflatır? - Yorum Soru Turka 29 Mayıs 2022 5 Haziran 2022 — 10:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular