Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Hollanda Türk Bayan Arkadaş - Soru Cevap

Hollanda Türk Bayan Arkadaş

İyi günler ben Hollanda da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak devam edemedik bazı nedenlerden dolayı anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var annesi ile birlikte yaşıyor. Ben de yalnız yaşayan bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bekar bir beyim. Benim istediğim aslında Hollanda türk bayan arkadaş arıyorum.

Çünkü ben kendime arkadaş bulmak konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen ve tanışmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Biraz kendimi tanıtacak olursam ben bekar çalışan yaşı 45 bekar çalışan bakımlı dürüst saygılı kibar nazik kültürlü bir beyim. Benim istediğim beni anlayan arkadaşlık yapmak konuşmak ve sohbet etmek isteyen ve eğer olursa ciddi bir ilişki düşünebileceğim ve tanışabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Tanışmak istediğim yada evlenmek istediğim bayanın da Hollanda da yaşamak isterim. Çünkü benim istediğim bu düşünce de olan ve gerçekten hayatıma biraz renk katmak ve şu yalnızlığımı bırakmak istediğim için kendime arkadaş arıyorum. İnsanlar bazen gerçekten istediği gibi bir arkadaşlık kuramıyor. Özellikle yaş belli bir şeyi geçtikten sonra kendine uygun bir arkadaş bulmak yada hayatını birlikte geçirebileceğin doğru kişiyi bulmak gerçekten zor olabiliyor. İşte ben de bunun için Hollanda türk bayan arkadaş arıyorum kendime. Hatta bununla ilgili bazı yerlere de baktım ancak pek ilgimi çeken bir site bulamadım.

İşte bunun için de en iyisi bu konuda kendim bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak olur düşüncesi ile birlikte buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Hayatında yalnız olan arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen veya sohbet etmek isteyen belki ileriye doğru evlilik düşüncesi de olan bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan Hollanda türk bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Hollanda Türk Bayan Arkadaş - Yorum Soru Turka 5 Kasım 2021 5 Kasım 2021 — 10:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular