Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İyi Arkadaş Nedir - Soru Cevap

İyi Arkadaş Nedir

Sizin için iyi arkadaş nedir veya iyi arkadaş ne anlama gelir benim için iyi arkadaş veya arkadaşlık gerçek arkadaşlık sizin için kötü olan bir şeyi hiç çekinmeden anlatan söyleyen kişidir. Size gerçek arkadaş kötü gerçekleri söyler çünkü sizin için sizin görmediğiniz şeyi görebilir ve sizin için kötü olacağını düşünerek size söyler.

Ve sizin iyiliğinizi ister. Bu nedenle sizin için yada bir kişi için iyi arkadaş nedir veya ne anlama gelir önemi var mıdır arkadaşlığın dostluğun gerçekten kıymeti önemi var mıdır. Arkadaşlık beraber vakit geçirmekten daha fazlasıdır. Arkadaşlık dediğin illa birlikte vakit geçirdiğin kişi değildir. Senin için bir önemi olan senin için samimi olan sana değer veren vakit geçirmekten daha fazlasıdır. Bir şeyler paylaştığın düşüncelerin ve zevklerin aynı olduğu sana uygun olan seni düşünen sana destek olan her anın da yanında olan ve zor zamanlarında senin yüzünü güldüren sırlarını paylaştığın senin için ağlayacak bir omuza ihtiyaç duyduğunda yanında olan yüzünü güldürebilen senin üzüntünü mutluluğunu benimseyen seninle birlikte üzülen ve sevinen kişidir arkadaş dediğin. Bazen arkadaşlığın gerçek anlamını bilmeyen insanlar kişiler var gerçekten. Arkadaşlık ta çıkar olmaz. Kişi kendi çıkarını düşünmez.Dostun var sa seni önemseyen seni dinleyen bir şeyler paylaştığın senin iyiliğini isteyen arkadaşların varsa yada gerçek arkadaşın var ise veya dostun var ise bu dünyada hayatta senden şanslısı yoktur.

Bence bana göre iyi arkadaş nedir diye soran olsa benim düşüncelerim bunlar bence. Çünkü iyi arkadaş gerçekten senin yanında olan iyi ve kötü günde seni destekleyen küsecek diye korkun olmadığı yanında rahat olduğun kişidir. O zaman ikiniz de mutlu huzurlu olursunuz. Kapısını istediğin zaman çalabilirsin . Zamanın bir önemi olmaz. Saat geç olursa olsun istediğiniz saat zaman kapısını çalabilirsiniz. Küsecek diye korkun olmaz yanında rahat olursun.İyi Arkadaş Nedir - Yorum Soru Turka 5 Nisan 2020 5 Nisan 2020 — 11:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular