Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İyi Bir Arkadaş Nedir - Soru Cevap

İyi Bir Arkadaş Nedir

Sizce yada sizin için iyi bir arkadaş nedir veya ne ifade eder. Sizi her an destekleyen her anında yanında olan, sizi siz olduğunu için seven kendiniz için olduğunuz seven ve yanında başka birisi olmadığın birisi gibi davranmayacağı arkadaşa denir.

Ve bana göre iyi bir arkadaş nedir diye sorsanız ben bunun cevabını kendi fikrimce ve bana göre açıklamak gerekirse ancak bu şekilde tarif edebilirdim. Sizin için iyiliğinizi isteyen sizin her an yanında olan iyi ve kötü gününde her duygunu paylaştığın sizin mutluluğunuzu isteyen sizin mutluluğunuzla mutlu olan üzüntünüz le üzülen arkadaşa denir. Ve bence bu hayatta gerçek anlamda iyi bir arkadaş bulmak gerçekten zor olabilir.Genellikle bu arkadaşlıklar uzun zaman alan samimiyet karşılıklı güven ve saygı içerir. Kısa zamanda oluşan bir olay yada arkadaşlık değildir bana göre. Genellikle etrafımıza baktığımızda bu gibi arkadaşlıklar dostluklar genellikle hep eskiye dayanır. Ya ilk okul zamanından beri arkadaştır ya çocukluktan beri yada lise yada orta okul gibi uzun zamana dayanan birbirini gözlerinin içine baktığında bile anlayabilen bir arkadaşlığa dostluğa sahip olurlar. İşte bu nedenle birbirinin sevgisine güvenine düşüncelerine sahip olabilirler.

Bana göre de iyi bir arkadaş nedir diye sormak veya tarif etmek bende bu ilişkinin arkadaşlığın dostluğun bağını eskiye uzanmasına birbirlerini tam olarak anlaya bildiklerine ve aralarında sağlam bir dostluğun ilişkinin olduğuna bağlarım. İşte bu nedenle bana göre de bu iyi arkadaşlık dostluk buna bağlı olabilir. Yani birbirini tanımak zor zamanında yanında olmak seni anlayan destekleyen zevkinin ve düşüncelerinin bir olduğu sırdaşın dostun olabilir. İyi bir arkadaş olmak bunu gerektirir seni iyiliğini ister ve her zaman yanında olur.İyi Bir Arkadaş Nedir - Yorum Soru Turka 6 Nisan 2020 6 Nisan 2020 — 12:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular