Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İzmir Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar - Arkadaş Arayan Bayanlar, Bayan Arkadaş - Arkadaş Arıyorum

İzmir Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Bu kategoride izmir erkek arkadaş arayan bayanların ilenları ve bu ilanlara verilen iletişim istekleri yer almaktadır. Sende izmir de yaşayan ve erkek arkadaş arayan bir bayansan bu kategoride ilan verebilir ya da bayan arkadaş arayan izmirli bir ziyaretçimiz isen yine bu kategori altında yer alan bayan ilenlarına cevap yolu ile iletişim isteğinde bulunabilirsin. İstersen kendine uygun bayanı kendi ilanında anlatabilirsin.

Bayan arkadaşlık sitesi size ağit hiçbir özel kimlik bilgisini talep etmeksizin ilanlarınızı özgürce yayınlayabileceğiniz bir platformdur. Sende üyelik vb hiçbir özel uygulama gerektirmeksizin hayalındeki kız arkadaşa bu ilanlar ile ulaşabilirsin.

Telefon numarası gibi bilgileriniz yayınlamak istemeyen ziyaretçilerimiz bu bilgilerini ilana ulaşan ziyaretçilere gönderebilmek için mail adresi isteyebilir, bu mail adresine telefon numaralarını gönderebilirler.İzmir Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar - 3 Yorum Soru Turka 8 Aralık 2014 9 Şubat 2017 — 21:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhabalar istanbuldan Sinan ben 26 yaş 1.85 boy renkli gözlü gamzeli.. Sadece istanbuldan kızlar whatsap dan bekliyorum Haydi kızlar bekliyorum..

  2. Ben d.bakırdan ilhan dul bekar şişman kilolu yalnız olgun tüm bayanlar arasın

  3. Merhaba benimle msjlasacak bayan arkadaş arıyorum

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar