Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Anket Soruları - Soru Cevap

Kadın Anket Soruları

Kadınlar ne istiyor yada ne düşünüyorlar hayattan beklentileri hangi yönde aslında her kadının hayattan beklediği aynı şeylere yada aynı düşüncelere yakındır. Birbirine çok benzer yakın düşüncelere sahiptir. Bunu nereden mi biliyoruz çünkü kadın anket soruları yapılan yada sorulan anket sorularında ve alınan cevaplarda bunu görüyoruz.

İşte bende yakın bir zamanda bu gibi bir anket sorusuna denk geldim internette. Ve bakınca sizde bulabilirsiniz ve bu gibi sorular yada kadın anket soruları içinde kadınların verdiği cevap hepsi birbirine yakın cevaplar olduğunu gördüm. Aslında doğru bir kadın hayattan beklentisi onu anlayan dinleyen bir eş aile kurmak güzel bir geliri olmasını rahat ve mutlu hissedeceği bir hayatı olmasını ister. İşte bende bu şekilde düşündüğüm yada çoğunluk olarak fazla yada az kelimeler kullansa da her kadın çoğunlukla baktığımızda bu sonuç ortaya çıkıyor. Tabi kimisi daha fazla uzatarak bunu açıklıyor kimisi kısa sözlerle açıklıyor ama hepsinin hayattan beklentisi aynı oluyor. Zaten önemli olan da bu değilmi mutlu ve güvende hissedebileceğin bir hayat olması. İşte bunu ben de en azından düşüncelerimi biraz olsun aktarmak için bu ilanı açmak istedim.

Eğer baktığımızda şu anki günümüz şartlarına bu insanların hayal ettikleri veya arzuladıkları pek çok şeyi yapamadıklarını yada mümkün olmadıklarını görüyoruz. İşte biraz olsun sesimizi duyurmak veya en azından düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz yada kadın anket soruları içerisinde en azından isteklerimizi belirtebileceğimiz bu gibi yerlerin olması bir açıdan da güzel en azından insan iyi hissediyor diye düşünüyorum.Kadın Anket Soruları - Yorum Soru Turka 28 Aralık 2020 28 Aralık 2020 — 14:04
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular