Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Anlamı Nedir - Soru Cevap

Kadın Anlamı Nedir

Kadın demek bir genç kız yada bekar bir kız için olağan bir söz olabilir. Ancak kadın evine ailesine bağlı kadın olmanın verdiği gururu bilen evine ailesine sadık saygılı samimi evine sahip çıkan bir bayandır.Kadın anlamı nedir kadına verilen değer veya anlamı bilen birçok kişi vardır.

Aslında bu konuyu açmamın sebebi yada bahsetmemin sebebi geçen günler de bir yerde gördüğüm bir konuşma üzerine bu ilanı açmak ve bahsetmek ve düşüncelerimi söylemek istedim. Aslında kadın olmak gerçekten zor. Ne kadar eşit olduğunu düşünsekte eşit davranıldığını savunsak ta bazı durumlarda kadın eşit olmadığını görüyoruz. Aslında benim bu konuya değinmek pek istemiyorum. Ama kadın anlamı nedir. Bunun bilmek gerçekten kadına değer ve kıymet vermek önemlidir diye düşünüyorum. Eskiden beri hikayelerde büyüklerimizin anlattığı hikayelerde yada sorduğumuzda annelerimizden cevap aldığımız sorunun tek cevabı şu oluyor ve o zaman görüyoruz kadın olmak gerçekten zor bir durum. Çünkü evi aileyi aile yapan evi ev yapan kadındır. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. Nasıl yuvayı dişi kuş yapar diye atasözü varsa bence bu atasözü çok doğru bir yuvayı aileyi aile yapan kadındır. Bazı zorluklar da geçirsek bazı zamanlar üzülsek te kadın hiçbir zaman asıl düşüncesini duygusunu göstermez. Normalde çok duygusal bir yapıya sahibiz ancak yeri geldiğinde duygularımızı sakladığımız da bir gerçek.

Kadın işte hiçbir zaman hafife almamak gerek diye düşünüyorum. Bazen evine destek olmak için çalışır yeri geldi evinde ailesi ile ilgilenir her durumda kadına ihtiyaç vardır. Ve bir kadın hiçbir zaman ne kadar duygusal olsa da duygularını gizleyemiyor olsa da hiçbir zaman duygularını tam olarak söylemez ve her zaman anlatmak istediğinde o duyguları yarım olarak anlatır ki karşı taraftan da beklemek ister. İşte kadın anlamı nedir bence çok ayrıntılı ve daha çok konuşacak konunun olduğu kapsamlı bir konudur diye düşünüyorum.Kadın Anlamı Nedir - Yorum Soru Turka 17 Eylül 2020 17 Eylül 2020 — 12:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular