Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Dayanışması Nedir - Soru Cevap

Kadın Dayanışması Nedir

Kadın demek birbirine arkasını dönmek demek değildir. Kadın demek başka bir kadın tanımadığın da olsa yanında olmak destek vermek onu savunmak demektir. Bu hayatta kadınların kıymeti ve önemi pek anlaşılmasa da biz kadınların yapmamız gereken bu konuda kadın dayanışması nedir bu konuya bakmak ve bu konu üzerinde biraz olsun düşünmek önemlidir.

Çünkü biz kadın dayanışması nedir bunu bilmezsek bize yapılan haksızlıkları da görmezden gelmemiz kaçınılmaz bir durum olur. Bunun için bizim kadınlar olarak nerede olursak olalım nerede yaşarsak yaşayalım bir olmamız gerek diye düşünüyorum. Hatta bunun için tüm kadınların buluştuğu başka ülkelerde gelişmiş ülkelerde kadınların birbirini desteklediği ne olursa olsun her kadının yanında olduğunu gösteren dernekler kuruluşlar var. Ancak bu konuda biraz da sesimizi duyurmak ve bilinçlenmek önemli diye düşünüyorum. Çünkü sadece bir kadının yapacağı bir durum değil bu. Toplum olarak kadınların yanında olmak kadın kadını savunması yanında olması gereklidir.Ama baktığımızda kadınların kendi aralarında bile kıskançlıkları çekememezlikleri durumu ortaya çıkıyor.Bunları bir kenara bırakmak ve dayanışma içinde olmamız gerekli diye düşünüyorum.

Biraz bu konuda kendimi anlatmak ve kadın dayanışması nedir bunun söylemek biraz olsun bahsetmek istedim. Çünkü sadece kendi düşüncemizi kendimize saklarsak bu dayanışma olmaz ve bende bu konuda biraz olsun kadınların kıskançlıklarını yada çekemezliklerini geriye bırakmasını ve birbirini anlaması desteklemesini isterim.Kadın Dayanışması Nedir - Yorum Soru Turka 19 Ekim 2020 19 Ekim 2020 — 12:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular