Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Emeği Nedir - Soru Cevap

Kadın Emeği Nedir

Kadınların iş gücünde ve hayatta ki emekleri gerçekten çok fazladır. Özellikle dünyanın hemen hemen her ülkesinde erkeklerin iş gücü piyasalarına katılma oranı kadınların kinden fazladır. Bunun için de kadın emeği nedir bakmak ve anlamak önemlidir diye düşünüyorum.

Kadın emeği bir çok alanda kadınlar emek göstermekte. Özellikle evinde ailesine karşı ve iş konusun da çalışma konusun da bir sürü emek harcamakta. Ve bu emekleri görmemezlikten gelmek ve desteklememek gerçekten üzücü bir durum. Ancak bunun görmek için öncelikle kadın emeği nedir ona bakmak önemlidir. Bir kadının emek gösterdiği şeyler ailesini ayakta tutmak iyi ve kötü gününde de yanında olmak eşini desteklemek ve bir sürü emek harcadığı durumlar vardır. Ve bunu anlamak için önce kadınları anlamak ve emek harcadığını ailesi için daha iyi bir refah için kadınların ne kadar ailesi evi için emek harcadığını anlamak ve biraz siz erkekler olarak kadınları desteklemek önemlidir. Aslında kadınlar çok bir şey istemez biraz desteklenmek ve biraz da emeklerinin karşılığını almak ister. Bu da sevgiden farklı bir şey istemez.

Bunun için de ben de kadın emeği nedir konusunu ele almak ve bu konuda ki düşüncelerimi sizinle paylaşmak ve kadın emeğine biraz olsun saygı görülmesini ve unutmamak için kendi düşüncelerimi anlatmak istedim. İşte bunun için de bu konuyu açmak ve sizinle düşüncelerimi paylaşmak istedim.Kadın Emeği Nedir - Yorum Soru Turka 17 Ekim 2020 17 Ekim 2020 — 12:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular