Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Enerjisi Nedir - Soru Cevap

Kadın Enerjisi Nedir

Kadın olmak bir şeydir. Ama bir kadın olarak tüm potansiyelinizi kucaklamak, kullanmak kabul etmek daha farklı bir şeydir. Bunun için önce kadın enerjisi nedir bunu anlamak önemlidir. Kadın enerjisi diğer adıyla dişil enerji içinizde ki yaşamın enerjisidir.

Sürekli değişen akışın enerjisidir. İlişkilerde duyguya tepki verir ve aşkı hissetmeyi ve deneyimlemeyi amaçlar. Dişil enerjiniz yada kadın enerjisi nedir diye sorduğumuzda okyanusun enerjisine benzer. Okyanus bazen sakin bazen vahşi olabiliyor. Bazen daha soğuk bazen daha sıcaktır. Okyanus bazen affetmez ve yaşamı tehdit eder, bazen sakin ve huzurludur. Kadınsı enerji ideal olarak vücudunuzun her yerine akmakta özgürdür. Geçtiğimiz yüzyıllar boyunca kadınlık zayıflık, fedakarlık, güçsüzlük, aşırı duygusallıkla ilişkilendirildi. Bu kadın enerjisini her zaman açığa çıkarabilirsiniz ancak önce travma veya stresle kısıtlanmış sanız bu enerji ortaya çıkamaz veya zorluk çeker. Bunun için bu kısıtlamaları biraz olsun en aza indirgemek lazım. Ve daha sonra tüm enerjiniz ortaya çıkması kaçınılmaz olur. Hepimizin içinde birçok farklı kişilik ve enerji vardır. Bunlar tamamen normal bir durum. Bizi tuhaf yapmaz veya kişilikleri ayırmaz. Sadece kendimizi tanımlamayı nasıl öğrendiğimizden daha fazlası olduğumuz anlamına gelir.

İşte bunun için önce kadın enerjisi nedir bunu anlamak ve bu enerjiyi hissetmek önemlidir. Çünkü bu enerjiye izin verirseniz o zaman işte daha iyi ve huzurlu ve daha mutlu hissedeceksiniz.Ve bunun için bu enerjiye izin vermek ve biraz olsun kendimizi keşfetmek önemlidir.Kadın Enerjisi Nedir - Yorum Soru Turka 18 Ekim 2020 18 Ekim 2020 — 13:43
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular