Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Erkek Soru Cevap - Soru Cevap

Kadın Erkek Soru Cevap

Kadın ve erkekler arasında gerçekten bazı ilginç sorulara denk geliriz yada okuruz. Aslında bir arkadaş ortamında veya bir arkadaşlık grubunda kadın erkek soru cevap şeklinde oynanan bir sürü oyunlar var. Ama ben burada asıl bahsetmek istediğim bu değil de diyebiliriz.

Yakın zamanlarda bir makale okudum nette. Ve bende bunun üzerine burada konuşmak biraz olsun düşüncelerimi bahsetmek istediğim için bu konu ile ilgili yazmak istedim. Aslında kadın erkek soru cevap diye baktığımızda kadınların erkeklere oranla sorulan sorulara verdikleri cevaplar daha ayrıntılı daha içten daha samimi olduğunu görüyoruz. İşte bunun nedeni ise kadınlar herhangi bir sorunu veya herhangi bir soruyu en ince ayrıntısına kadar düşünür ve vereceği cevabı düşünerek verir. Ama oysa erkekler bir soru sorduğunda kadınlardan farklı olarak bu kadar ince düşünmez ve sorulan soruya genellikle ayrıntı katmadan yada çok açıklama yapmadan kısa cevaplar verir. Oysa kadınlar uzun cevaplar ayrıntılı ve açıklayıcı cevaplar verir.Bunun nedeni ise kadınların erkeklerden farklı olduğu çünkü kadınlar olaylara yada sorulara karşı duygularını katarak yada bakarak bakar ve bu şekilde cevap verir.Ancak erkekler daha soğukkanlı durur ve o şekilde bir soruya cevap verir.

Aslında açıklayacak daha bir sürü şey var. Ancak tabi buna ne benim zamanım yeter ne de bu kadar zamanım var. Ancak kadın erkek soru cevap şeklinde bir şey meydana geldiğinde yada arkadaş ortamında bulunduğunuzda yada çevrenizde bu şekilde bir durum gördüğünüzde bir bakmanızı düşünmenizi isterim. Ne demek istediğimi o zaman anlayacağınızı umuyorum.Kadın Erkek Soru Cevap - Yorum Soru Turka 14 Ocak 2021 14 Ocak 2021 — 15:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular