Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Erkek Soru Cevap - Soru Cevap

Kadın Erkek Soru Cevap

Kadınlar ve erkeler doğaları gereği farklıdır. Herkes eşit yada aynı olduklarını düşünsede benim düşünceme göre farklıdır. En basiti bence kadın erkek soru cevap bir kadın sorular cevap verir iken mantığını duygularını sezgisini kullanır ama bir erkek sorulara cevap verir iken düşünmeden cevap verir.

Bu bile aslında bizim farklılarımızı ortaya koymaktadır. İşte bende bunun için kadın erkek soru cevap yaklaşımı ortaya koymak ve açıklamak en azından kendi düşüncemi açıklamak istedim. Aslında dediğim gibi bu yaklaşımla kimisine göre doğru kimisine göre yanlış sayılabilir. Ancak herkes kendi düşüncesini açıklamak ve herkesin kendisine göre doğru yada yanlış sayılabilecek düşünceleri vardır. Ve bana göre de en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Bazen hayatta ne olacağını yada ne yaşayacağımızı bilemeyiz.Sonuçta hayatı kontrol edemeyiz ancak yine de kendi verdiğimiz kararlar doğrultusunda yaşıyoruz hatalar yapıyoruz veya doğrular yapıyoruz. Sonuçta verdiğimiz kararlar bizi hangi yöne götüreceğine karar veriyor. Bazen bilmeyiz yanlış bir karar olduğunu ancak yine de deneriz ve yanlışlar sayesinde yanlış kararlar sayesinde de doğru olanı yaparız. Bizi biz yapan yanlışlarımız hatalarımız ve bunlardan aldığımız dersler olur.

İster erkek olsun ister bayan kadın olsun bence herkes bazen hayatta yanlış kararlar verebilir ancak bu demek olmuyor ki bizim de erkeklerin de kendine ait düşünce şekli olaylara yaklaşım şekli farklıdır. İşte bunun için en iyi örnek de kadın erkek soru cevap şeklinde açıklan anlardır bana göre. Ben de en azından bu konu ile ilgili düşüncemi burada belirtmek istedim.Kadın Erkek Soru Cevap - Yorum Soru Turka 30 Aralık 2020 30 Aralık 2020 — 14:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular