Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Erkek Soruları - Soru Cevap

Kadın Erkek Soruları

Kadınların veya erkeklerin de bazen soruları olabilir. Özellikle bir kız ortamında konuşulan en çok konu erkekler ve kendi soruları olur. Herkes arkadaş ortamında veya kız ortamında bulunmuştur bir grupta kızların olduğu bir grupta erkeklerin konuşulduğu gibi erkelerin olduğu bir grupta da kızlar konuşuluyor. Peki ama kadın erkek soruları nelerdir.

Yada biz ne için bu kadar bu sorulara takılıyoruz bunu bilmek anlamak gerekir. Kadın erkek soruları derken aslında kadınlar sorulara daha net cevaplar verir ve verir iken de en ince ayrıntısına kadar düşünür ve yargılar soruyu soruyu soran kişi olsun yada cevaplayan kişi olsun bir kadın her koşulda sorduğu soruyu veya cevaplayacağı zaman ince düşünür çünkü kadınlar böyledir. Ancak erkeklere geldiğinde bu kadar ince düşünen bir yapı da değiller ve cevaplar iken de sorar iken de aynı şekilde ilgisiz ince ayrıntısını düşünmeden alacağı cevabı bilmeden soru sorar veya cevap verir.

Kadın erkek soruları karmaşıktır ve nette bakınca bende bu konuda en azından aklıma gelen ve düşüncelerimi bir yerde paylaşmak istediğim için burada bu ilanı açmak istedim. Ne de olsa artık herkes bir yerlerde kendine uygun yerler de düşüncelerini aktarabiliyor sonuçta artık internetin bu kadar yaygınlaşması ile birlikte bu ortamlar da artmakta.Kadın Erkek Soruları - Yorum Soru Turka 27 Aralık 2020 27 Aralık 2020 — 16:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular