Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Hakları Soruları - Soru Cevap

Kadın Hakları Soruları

Kadın ve erkek eşitliği artık her ülkede kendine bir yöntemle mevcut ama bazen olası durumlar da olmuyor değil. Her ülkede bu anlayışa yada kadın haklarını umursamayan insanlar oluyor. Özellikle bu toplum için de kaynaklı bir sorun. Ancak bunun için de bence kadın hakları soruları nelerdir diye sorarak bir anket yada soru sorulsa pek çok kişi bu soruları düzgün cevaplayabilir.

Ancak yine de bazı kişiler özellikle kadın haklarının neler olduğunu bilmeyen kişiler her toplumda her ülkede yer almakta bunun için de bunu daha da bilinçlendirmek ve kadın hakları soruları sorarak bunun daha bilinçli daha etkin hale getirmek de bizim elimizde. Çünkü biz kadınlar olarak kendi haklarımızı kendi eşitliğimizi bilmezsek bu konuda bir şeyler yapmazsak bence daha fazla bu konuda sorunla karşılaşabiliriz. Ama toplum geneline baktığımızda veya bu konuda ki girişimlere baktığımızda gerçekten kadın haklarını savunan veya destekleyen veya eşitliğini savunan yerler var ve bizde bir kadın olarak elimizden geldiğince bu konuda bilinçlenirsek bence kendimiz açısından bu gibi bir sorunla karşılaştığımızda bence bu konuda sessiz kalmayız.

VE bu bilinçlenme de bence en güzel yöntemi kadın hakları soruları nelerdir bunlara cevap vererek veya öğrenerek bu soruları yanıtlayarak kendimiz hakkımızda bizim haklarımızın neler olduğunu öğrenebilir ve bu konuda bir şeyler yapabiliriz işte bunun için de en güzel yöntem diyebiliriz.Kadın Hakları Soruları - Yorum Soru Turka 25 Aralık 2020 25 Aralık 2020 — 12:27
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular