Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Hastalıkları Soru Cevap - Soru Cevap

Kadın Hastalıkları Soru Cevap

Kadınlar gerçekten meraklı kişilerdir. Özellikle baktığımızda kadınların nette bir sürü şey arattığını ve merak ettiğini görmekteyiz. Bunun için de kadın hastalıkları soru cevap konusunda da kadınlar bu konuyu herhangi bir hastalık yada buna göre bir rahatsızlık konusunda da hemen nette bakmak istemektedirler.

Aslında bu durumun bu kadar nette bağlı olmasının sebebi de artık internetin günümüzde daha yaygın kullanılması olabilir. Ancak tabi bu demek oluyor ki her hastalık internette yazıldığı anlama yada tedavi ile uygulandığı anlamına gelmiyor. Bu bazen başka sonuçlar da doğurabiliyor. Ancak ne yazık ki bu konuda internette her yazdığına inanan o kadar kadın var ki. Bunu ancak ben de bu şekilde öğrenebildim. Tabi herhangi bir hastalık konusunu özellikle kadın hastalıkları soru cevap olarak baktığımız forum siteleri yada buna uygun siteler var. Ancak hiç biri gerçekten bir doktora görünmeden size yardım edemez. Ancak tabi fikir almanızı ne gibi yan etkileri olduğunu yada ne gibi bir rahatsızlık türü olduğunu görebiliriz. Ve bunu anlayabiliriz. İşte bunun için de aslında bu gibi soru cevap olarak paylaşılan forum siteleri buna çok uygun gelir.

Ben de aslında kadın hastalıkları soru cevap olarak baktığımda bu gibi yerlerle yada durumlarla karşılaştığım için size de bu konu hakkında en azından düşüncelerimi yada düşündüklerimi anlatmak için bu arkadaşlık sitesinde paylaşmak istedim.Kadın Hastalıkları Soru Cevap - Yorum Soru Turka 11 Ocak 2021 11 Ocak 2021 — 12:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular