Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Hastalıkları Soru Sor - Soru Cevap

Kadın Hastalıkları Soru Sor

Kadınların yada bizlerin en çok merak ettiğimiz ve internet gibi bir ortam da aradığımız şey genellikle hastalıklar konusu olabilir. Bunun için de bende kadın hastalıkları soru sor ile ilgili bir soru meydana geldiğinde iste bu yüzden de nette aradığın zaman bulabilmek biraz zor oluyor.

Çünkü herkes farklı şeyler soruyor ve bu sorulara cevap bulabilmek de bir o kadar zor oluyor. Çünkü herkesin kendine göre yaşadığı hastalık sorunu farklı olabilir ve tedavi süreci de farklı olabiliyor. Ancak bir çoğumuz nette artık sağlık sorunları ile ilgili o kadar bilgi aratıyoruz ki bunun için de bilmediğimiz sorulara cevap olduğunu sandığımız tedavileri buradan bularak uygulamaya çalışıyoruz. Ancak bu gerçekten yanlış bir olgu ve durum çünkü ne hastalığı yada hangi tedavinin uygulanacağını kendiniz bilme şansı olmayabilir yada bilmeyebilirsiniz. Bunun için en iyisi bir uzmana sormak olur bence. Ancak yine de bu hastalık yada herhangi bir hastalık konusunda fikir almak için nette kadın hastalıkları soru sor bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Bende bunun için özellikle kadınların yaptığı yada arattığı bir durum olduğu için kadın hastalıkları soru sor konusunu size açmak ve en azından bunun hakkında ki düşüncelerimi sizinle paylaşmak istediğim için bu konuyu açmak istedim.Kadın Hastalıkları Soru Sor - Yorum Soru Turka 10 Ocak 2021 10 Ocak 2021 — 15:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular