Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Hastalıkları Soru - Soru Cevap

Kadın Hastalıkları Soru

Genellikle netten kadınlar bir hastlığı yada rahatsızlığı konusunda sorular sorarak onlara bakar. Ancak burada önemli olan nokta ise kadın hastalıkları soru ile baktığımızda aslında bu konunun burada cevap bulamayacağımızı bilmemiz daha önemlidir çünkü. Tabi sitelerden herhangi bir rahatsızlık yada hastalık durumu yazarak onun hakkında yazılar yada cevaplara bakıyoruz.

Özellikle kadınlar bu açıdan bu gibi siteleri daha çok kullanıyorlar. Ancak ne kadar doğru bir durum orası tartışmalı bir durum olur. Çünkü kadın hastalıkları soru ile baktığımızda bu herhangi bir hastalık yada rahatsızlık olabilir ancak baktığımızda bu gibi sorulara cevap iken aradığı sorulara cevap bulamayan da çok oluyor. İşte bunun için bu gibi yerler okur iken tabi bakınca yine aklımızda ki sorulara güzel cevaplar alabiliyoruz yazılardan ancak yine de bir uzmana sormak da ve fikir almak da fayda var diye düşünüyorum. Çünkü burada nette yazılanlar genellikle herkesin bildiği şeyler oluyor ve kimsenin rahatsızlığı yada herkesin kendi hastalığının çözümleri tedavi şekli kendisini kişiye göre özel olduğunu düşünüyorum.

İşte bunun için de bu konu da bende en azından kadın hastalıkları soru ile yaklaşım konusunda kendi düşüncelerimi yazmak paylaşmak istediğim için buraya ilan açmak ve kendimi açıklamak istedim.Çünkü bende bu konuda kendimi açıklamak yazmak ve en azıdan bu konuya karşı yaklaşımı düşüncemi göstermek istediğim için buraya ilan açmak istedim.Kadın Hastalıkları Soru - Yorum Soru Turka 9 Ocak 2021 9 Ocak 2021 — 13:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular