Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Hastalıkları Soruları - Soru Cevap

Kadın Hastalıkları Soruları

Artık internetten her şeye erişebiliyoruz. Herhangi bir sorun olduğunda yada kafamıza takılan bir soru olduğunda onu internet ortamında. Ve cevap bulmaya çalışıyoruz. Ben de bunun gibi kadın hastalıkları soruları ile ilgili cevap arar iken bu arkadaşlık sitesine denk geldim. Ve bir çok konuda insanların düşüncelerini paylaştığı ve aynı zamanda da arkadaşlık kurmak için ilan açtıklarını görünce.

Ben de buraya ilan açmak istedim. Ve bunu da zaten arattığım bir konu üzerinden açmak daha mantıklı olacağını düşünerek kadın hastalıkları soruları sorusunu sormak istedim. Benim gibi düşüncelerini paylaşan yada sorular soran bir çok kişinin ilanını okudum ve gayet bu konuda güzel bir site gibi geldi. Hem arkadaşlık kurmak hem de sorular sormak onlara cevap veren kişilerle arkadaşlık kurmak güzel bir şey diye düşünerek bu ilanı açmak istedim. Bunun için de burası çok güzel bir yer diye düşünüyorum. Aslında artık netten bu gibi sorular soran yada hastalıklarını rahatsızlıklarını bu gibi yerlerde yada netten öğrenmeye çalışan bir çok kişi var. VE yinede insan az çok neyi olduğu konusunda bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Ve ya forum sitelerinde yada soru cevap sitelerinde kendi sordukları sorulara cevap almaya çalışıyorlar işte bunun için de bu site bunun için tam olarak uygun gibi gözüküyor bana.

En çok konu aratan da yada merak ettiklerini aratan da kadınlar oluyor özellikle kadın hastalıkları soruları sorarak kendi bir takım hastalıklarının cevaplarını burada yada internet ortamın da bulmaya çalışıyorlar. Bu herhangi bir rahatsızlık yada hastalık olabilir ama her şeye kolayca artık ulaşmak mümkün çünkü günümüzde internet ortamında buluyoruz.Kadın Hastalıkları Soruları - Yorum Soru Turka 24 Aralık 2020 24 Aralık 2020 — 13:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular