Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Kolları Nedir - Soru Cevap

Kadın Kolları Nedir

Birçok faaliyetleri yürüten ve bu konuda kadınları toplu olarak temsil eden gruplar vardır. Ve bunların için de en çok bilineni ise kadın kolları nedir yada kadın kollarıdır.

Faaliyet göstererek insanları yada toplum içinde ki kadınları temsil eden ve bu konuda da kadınlara yardımcı olan bu kadın kolları nedir konusuna bakmak ve değinmek istedim.Aslında kadın kolları günümüzde bir çok faaliyet göstermekte. Ancak pek çok kişi yada kadın bu durumdan haberi yok gibi görünüyor. En azında ben çevremde rastladığım kadar pek çok kişinin bu durumdan haberi yok. Ancak kadın kolları bizi temsil eden ve etkinlikler ve faaliyetler gösteren ve bu konuda kadınlara yardımcı olan destekleyen her koşulda her an da ayrım yapmaksızın kadınların yanında olan kollardır. Dünyada kadınların her koşulda erkeklerle eşit olduğunu savunan ve bu konuda mücadele eden ve yüzyıl boyunca bu mücadelenin devam etmesi ile bu kadın kolları oluşuyor. Her toplumda her devir de ismi farklı olsa da dünya çapında bu yaklaşım mevcut.

Toplum tarafından tüm kadınların düşünce şeklini savunan ve destekleyen her koşulda kadınların yanın da olan ve savunan kadınları temsil eden bu kadın kolları nedir hakkında insanlar daha da bilinçlenmeli ve özellikle yalnız başına olan bayanların bu konuda biraz daha destek olunmalı ve bilgilendirilmeli ve dünya çapında daha yaygın olması gerek diye düşünüyorum. Çünkü bakınca pek çok kişinin bayanın bu konuda bir fikri olmadığını düşünüyorum. Ve bu konuda daha da yaygın bir çalışmalar yürütülmeli diye düşünüyorum.Kadın Kolları Nedir - Yorum Soru Turka 5 Ekim 2020 5 Ekim 2020 — 13:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular