Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Nazarı Nedir - Soru Cevap

Kadın Nazarı Nedir

Nazar dediğimizde aslında herkesin inandığı ve herkesin yaşadığı ve inandığı bir durumdur. Özellikle nazar dediğimizde biz kadınların daha çok inandığı ve bu duruma daha yaklaşık olarak inandığı durumdur. Bunun için de kadın nazarı nedir diye sormak ve kadınların nazarını daha çok dediği acıkça görülmüştür ve ya biz öyle sanırız.

Bunun içinde bu konuyu konuşmak en azından kendi düşündüklerimi paylaşmak ve biz kadınların inandığı bu konuyu konuşmak istedim. Biz özellikle kadın nazarı nedir diye sorduğumuzda kadınlardan olsun özelikle bu konu hakkında daha fazla yanıt aldık. Çünkü kadınların inandığı nazara daha düşkün oldukları bir durumdur. Bir kadının birisini kıskanması veya durumunu heves etmesi yada imrenmesi sonuçu karşısında ki bayanı olsun veya kişiyi olsun nazar edebilir ve nazarı değerbilir. Hele halk arasında açık gözlü kişilerin daha çok nazar ettiği kabul edilir. Tabi bu bir söylence halk arasında inanıp inanmamak o kişiye kalmış bir durum. Bir de kötü bakmak sonucunda karşısında ki kişiye nazar edebilir. Bunun için de böyle bir arkadaşınız veya böyle bir şeyle karşılaşmış olabilirsiniz. Genellikle bu duruma yani nazar olgusuna çok bağlanan ve nazara çok inanan kişiler var. Tabi ben de inanıyorum ama bazen öyle şeyler oluyor ki bu olayları bile nazara bağlayan nazardan oldu diyenler çok oluyor.

Bunları duymuş yada görmüş olabilirsiniz. Artık herkesin çevresinde vardır bu tip düşünenler veya nazarı bu şekilde görenler. Bunun için de bende kadın nazarı nedir konusunu açmak ve kendi düşüncelerimi paylaşmak ve açıklamak istedim.Bu konu hakkında konuşmak sohbet etmek isterim.Kadın Nazarı Nedir - Yorum Soru Turka 7 Ekim 2020 7 Ekim 2020 — 12:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular