Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Nedir Bilir Misin - Soru Cevap

Kadın Nedir Bilir Misin

Bir kadın olmak bazen zorluk demek bu hayatta kadın olarak mücadele etmek demek ve ne olursa olsun hiçbir zaman kendinden ödün vermeden konuşmak demek. Bir kadın nedir bilir misin bunun ne demek olduğunu önce anlamak ve sonra konuşmak önemli bence.

Ancak artık bırakın kadınlara değer vermeyi hayatımızda ki olan kadınların bile kıymetini bilemiyoruz. Annelerimiz eşlerimiz olsun her biri evi ailesi için uğraşıyor. Ve pek bizim kıymetimizi bilen yok diye düşünüyorum. Aslında bunun ne kadar önemli olduğunu kadınların değerli olduğunu biz anne olduğumuz zaman çocuklarımıza öğretmemiz gerekiyor ki çoçuklarımız büyüdüğünde eşine bize karşı veya kız kardeşine karşı bir saygı ve sevgi ve değer bilsin. İşte burada yine iş kadınlara düşüyor. Çocuklarımıza daha çocukluk döneminden itibaren kadın nedir bilir misin bunun ne kadar önemli olduğunu öğretmek gerekli diye düşünüyorum. Ancak o zaman bir dönem geldiğinde sizin kıymetinizi değeriniz bilecek kişiler olur etrafınızda. Kadın ailesine evine karşı sorumluluğu vardır. Ve ne olursa olsun o sorumluluğundan asla vazgeçmez. VE eskilerin dediği gibi her başarılı bir erkeğin arkasında kadın vardır. Bu ister eşi olsun ister kız kardeşi olsun ister annesi olsun hiç farketmez. Başarılı olmanızın arkasında kadınlar yer alır. Çünkü emek harcar evi ailesi için mutluluğu için emek harcar ve sizin daha iyi olmanız için her zaman uğraşır.

Bu nedenden dolayı da kadın nedir bilir misin anlamak ve bunu iyi bilmek önemli. Biraz olsun hayatınızda ki kadınlara anlayın veya onların ne demek istediğini ne anlatmak istediğini anlamaya çalışın. Ve biraz sözlerine güvenin çünkü hiçbir kadın özellikle ailenizden bir kadın hiçbir zaman kötülüğünüzü istemez sizi engellemez aksine sizin daha iyi olmanız için uğraşır.



Kadın Nedir Bilir Misin - Yorum Soru Turka 21 Ekim 2020 21 Ekim 2020 — 11:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular