Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Nedir Kimdir - Soru Cevap

Kadın Nedir Kimdir

Pek çok yerde kadınlara kıymet önem verilmiyor. Halen de kadınların sadece aile kurduğu veya evinde oturduğu eviyle ilgilenmesi gerektiğini düşünen kişiler var. Geçen gün bir forumda okuduğum ve bu konuda ki düşüncelerini paylaşan kişilerin yorumlarını görünce bende kadın nedir kimdir kadın size için anlamı nedir.

Bunun için de bende bu ilanı yani kadın nedir kimdir ilanını açmak ve size düşüncelerimi belirtmek istedim. Bunun için de bu ilanı açmak çok istedim. Ve bu arkadaşlık sitesi ilan açmak mantıklı olacağını düşündüm. Ve bu konuda düşündüklerimi size aktarmak istedim.Aslında kadın olmak ve gerçekten anlamını değerini bilmek ve bunun içinde kadın olmayı ve kadınlara değer vermeyi kadınlara önem vermeyi bence daha çocukluktan öğrenmek ve yapmak gereklidir diye düşünüyorum. Bunun için de bu konuya değinmek ve bu ilanı açmak bana daha mantıklı geldi. Aslında kadınlara değer vermek kıymet göstermek önemli. Çünkü kadın dediğin seni sen yapan aileyi aile yapan kişidir.

Pek çok kişi tam anlamını bilmese de kadınlar bence çok kıymetli ve narindir. İnsanların bu konuda değer göstermesi ve buna özen göstermesi ve çocuklarımıza bunu öğretmemiz gerek diye düşünüyorum. Ve bunun için kadın nedir kimdir ilanını açmak ve size düşüncelerimi aktarmak kısa da olsa biraz da düşüncelerimi sizinle paylaşmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.Kadın Nedir Kimdir - Yorum Soru Turka 16 Eylül 2020 16 Eylül 2020 — 14:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular