Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Nedir Kısaca - Soru Cevap

Kadın Nedir Kısaca

Bir kadın olarak kadın nedir kısaca sizlere açıklamak en azından kendi düşüncelerimi burada paylaşmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak ve kendimi biraz olsun açıklamak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Belki bir kadın olmanın zorlukları vardır. Yada size göre herhangi bir zorluğu yoktur.

Ama bir kadın olmak her zaman emek isteyen çaba isteyen bir durumdur. Özellikle bir kadın olarak bir aileyi yuvayı kadın kurar. Ve her başarılı erkeğin karşısında bir kadın vardır. Aileyi aile yapan yuvayı yuva yapan her zaman daima kadındır. İşte bunun için kadın olmanın ne olduğunu siz beyler bilmesi ve kıymet değer vermesi gerekir. Yeri geldi evine eşine destek olmak için çalışır yeri geldi eşine destek olmak için onu moralini düzeltir. Evi ile çocuğu ile ilgilenir ve bunlardan hiç bir zaman şikayet etmez. Her zaman evini ailesini daha mutlu etmeye çalışır. İşte bunun için kadın nedir kısaca size bahsetmek ve açıklamak en azından kendi düşüncelerimle ve bir kadın olarak düşündüklerimi hissetmek istedim.

Bunun için de kadın nedir kısaca ilan açmak bu arkadaşlık sitesine düşündüklerimi paylaşmak istediğim için bu arkadaşlık sitesine düşündüklerini paylaşmak istedim. Asıl bence bu hayatta kadın olmak ve bunların bir kaç zorluğunu tek başına aşmak gerçekten zor bir durum .Ve hayatında onu destekleyecek ona hayatın olumlu taraflarını gösterecek hayatında ona destek olacak bir hayat arkadaşı arar ve karşısında ki doğru kişiyi bulunca da kaybetmek istemez.Kadın Nedir Kısaca - Yorum Soru Turka 14 Eylül 2020 14 Eylül 2020 — 12:57
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular