Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Nedir Şiir - Soru Cevap

Kadın Nedir Şiir

Kadınlar aslında şiirlerden şarkılardan çok hoşlanır ve hele morali bozuk olduğu zaman canları sıkkın olduğu zaman daha çok kadın nedir şiir dinlerler veya müzik dinlerler.

Kadınlar bu konuda daha duygusal hele duygusal anlarında kadınlar daha çok şiir dinler. Bir kadını anlatan en güzel şey ifade eden duygularını ifade etmesine kolaylık sağlayan şey yine şiirdir.Bunun için de kadın nedir şiir yönlerini kadının zarifliğini kibarlığını dünyada ki en önemli kişi olduklarını önemli olduklarını gösterebiliriz. Bunun için edebiyata bakmamız yönelmemiz gerekiyor. Ne kadar ünlü şairlerin hepsi kadınların özel olduğunu kıymetli olduğunu ve bunun için de kadınlara hitap eden tarif eden bir sürü kelimelerle şiirlere aktarmış ve bunu ifade etmeye söylemeye çalışmıştır. Kadının aşkını anlatan kadının sevgisini anlatan kadının duygularını anlatan benzer olmadığını söyleyen o kadar şiir vardır ki bunlar hep güzel hem de anlamlı gerçekten okuduğumuzda bir şiiri dinlediğimizde özellikle kadını anlatan bir şiir dinlediğimizde o kişinin ne demek istediğini anlayabileceğimizi düşünüyorum.

Kadın kainatta ki en zarif varlıktır. Kadınlar bir olaya karşı duygularıyla başlar ve duyguları aracılığıyla yön verir. Bir aileyi aile yapan kadındır. Bir yuva kurmayı başaran yine kadındır. Evine ailesine destek konusunda yine kadındır. Ne derler her erkeğin başarılı her erkeğin arkasında bir kadın vardır. İşte bunun için kadın nedir şiir anlatan bir sürü şiirler vardır.Kadın Nedir Şiir - Yorum Soru Turka 13 Eylül 2020 13 Eylül 2020 — 13:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular