Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Nedir Sözleri - Soru Cevap

Kadın Nedir Sözleri

Kadınlar ve erkekler sandığınız kadar farklı değil, buna ait bir sürü araştırmalar var.Erkeklerin ve kadınların temelde kişilik, düşünme yeteneği ve liderlik söz konusu olduğunda birbirine ne kadar benzedikleri ortada.Var olan farklılıklar ise, biyolojiyi değil, sosyal beklentileri yansıtabilir. Bunun için de kadın nedir sözler kadınları iyi anlatan ve kadın olmanın verdiği zorlukları iyi belirten bir sürü sözler mevcut.

Özellikle baktığımız da bu yurt dışında daha yaygın bir konu olduğunu görüyoruz. Tabi ülkemizde de yaygın ancak her zaman konu olmuyor. Ve bu yüzden de bu konu yada kadın nedir sözleri nelerdir. Kadın olmanın anlamı değeri yada farklılar var mıdır diye ancak bunu sözler ile anlayıp açıklayabiliyoruz. Ben bir bayan kadın olarak aslında insanların hele dul bir bayansanız insanların toplum gözünde size karşı bakış açıları çok farklı oluyor. Ve bir sürü zorluk beraberinde geliyor. Ancak bu her zaman böyle olmayabilir de. Aslında insanların için de bu duyduğumuz herhangi bir sözlerin çok önemi var. Bu sözler artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Ancak sözler özellikle kadınlar için büyük anlam ifade ediyor.

Ve baktığımızda artık herkes söz paylaşarak ve birbirlerine karşı demek istediklerini sözlerle ifade ediyor. Bu kadın nedir sözler bu durumda kadınlar daha çok bu gibi sözleri paylaştığını erkeklere oranla daha çok sözlere baktığını görüyoruz. Bunun temelinde de söylemek istediklerimizi her zaman söyleyememekten geçiyor sanırım. Oysa söylemek istediklerimizi söylesek bu sözlere bizim de pek ihtiyacımız kalacağını düşünmüyorum.Kadın Nedir Sözleri - Yorum Soru Turka 12 Eylül 2020 12 Eylül 2020 — 12:44
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular