Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Nedir Sözlük Anlamı - Soru Cevap

Kadın Nedir Sözlük Anlamı

Kadın anlamı ve kendisi gibi güzel ve yaratıcıdır. Kadınlar bu hayatta evi ev yapan aileyi aile yapan gibi kavramları önemseyen ve değer katan bir değerdir. Bunun için kadın nedir sözlük anlamı bakmak ve kadın nedir ne anlama gelir bu toplumda kadınlar değer ve önem veriliyor mu bunlara bakmak önemlidir diye düşünüyorum.

Kadın nedir sorusu kadınlığın sınırlarını ve bağlarını dağınık ama hayati olarak önemli olan soruyu sormak ve anlamak gerekir. Kadın bir aile de aile kavramını bilen ve aileyi aile yapan kişidir. Yuva eş dost arkadaş her şey olabilir. Her erkeğin arkasında bir kadın vardır. Eşine destek sunar ona yardımcı olur eşi ile olan ilişkisi ve kadın olarak ona eşine desteği ile birlikte aileyi aile yapan evi ev yapan kişi kadındır yine. Ve her zaman hayatlarımızda ki kadınlara bu kişiler annemiz kız kardeşlerimiz veya eşlerimiz olsun ne olursa olsun onların önemlerini değerlerini anlamak ve bilmek gerekir.Kadın nedir sözlük anlamı bakmak ve değerini önemini bilmek ve anlamak gerekir diye düşünüyorum.

İşte bu nedenden dolayı da bende bu konuda size olan en azından kadın nedir sözlük anlamı açısından size düşüncelerimi belirtmek ve söylemek istedim. Bize kadınların anlamlarını önemlerini değerlerini bilmek gerekir diye düşünüyorum. Çünkü kadınlar bizim için çok önemli ve kıymetli değeri bilinmesi gerekir diye düşünüyorum.Kadın Nedir Sözlük Anlamı - Yorum Soru Turka 27 Eylül 2020 27 Eylül 2020 — 13:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular