Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Nedir Tanımı - Soru Cevap

Kadın Nedir Tanımı

Kadın bizim için aslında çok değerlidir. Evi aileyi aile yapan evi ev yapan bizi daha iyi gelmemizi sağlayan destekleyen tek kişi kadındır. Özellikle hayatımızda ki kadınlar bunlar annelerimiz teyzelerimiz, kız kardeşlerimiz ve eşlerimiz bizim için evi ve ailesi için her şeyi yapan ve ailesini daha iyi yere gelmesi için çalışan kişilerdir. Bunun için de kadın nedir tanımı hakkında bizi pek bilmediğimiz ama bizim için önemli ve değerli olduklarını söylemek gerekir.

Kadınları hayatımıza dair bir beklenti içine girmeden bile bize karşı hissettiklerini çok nazik ve duygusal bir yapıyla anlatır. Kadın duygularını ne kadar iyi saklasa da ailesine karşı her zaman gerçekçi ve dürüst olurlar. Kadın ince ruhlu herşeyi her olayı daha geniş bir bakış açısı ile düşünen ve her olayı sakin bir şekilde halledebilir. Bizim aksimize kadınlar olaya karşı daha sakin karşılaşırlar ve daha nazik bir şekilde ayrıntılarına bakarak olayları halledebilirler. Bizim için kadınların önemli olduğunu onların kıymetlerini bilmemiz gerektiğini ve hayatımızda ki kadınlar için bu annelerimiz eşlerimiz kız kardeşlerimiz olsun onları yalnız bırakmamak ve üstümüze düşenleri yapmamız gerek diye düşünüyorum. Bunun için de bu ilanı açmak ve biraz olsun düşüncelerimi kadın nedir tanımı olarak size açıklamak istedim.

Belki sizin daha farklı söyleyecekleriniz vardır. Ancak benim de var tabi ama buna ne sayfa ne de kelimeler yeter diye düşünüyorum. Ancak bizim yapmamız gereken biraz daha olsun hayatımızda ki kadınları anlamak ve onları özel günlerin de yada hayatımızda her şeye dahil ederek onlara önem ve değer verdiğimizi bu yolla olsun göstermek gerek diye düşünüyorum. Bunun için de kadın nedir tanımı olarak size biraz olsun düşüncelerimi aktarmak istedim.Kadın Nedir Tanımı - Yorum Soru Turka 24 Eylül 2020 24 Eylül 2020 — 12:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular