Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Platformu Nedir - Soru Cevap

Kadın Platformu Nedir

Biz kadınlara özel olan platformlar olması aslında güzel bir şey. Kadınların birbiri arasında konuşması özel durumları daha iyi birbirine anlatabilmek sohbet etmek konuşmak ister. Ve bunun için de bir sürü kadın platformu nedir aratan kişiler olabiliyor.

Aslında kadın platformu nedir bunu herkes bilebilir. Ancak son zamanlarda adı değiştiğinden dolayı insanlara yeni bir şey gibi geliyor. Ancak uzun zamandır hayatımız da olan bir durum bu. Kadınları toplandığı arkadaşlık kurduğu bilgi alış verişi sağladığı kadınlara özel forum siteleri olsun sosyal medyalarda oluşan gruplar olsun kadınlar için olan bir sürü platform var. Dediğim gibi sadece adı değişti. Mesela şimdiki dernekler sadece kadınlara özel derneklerin adı bile kadın platformu oldu. Ve bunun için de bu konu da yazmak ve ben de düşüncelerimi söylemek istedim. Aslında daha önceden çocukları olan yada ilk defa çocuk sahibi olan bayanlar için ve içinde benim de bulunduğum bir sosyal medyada kadınların çocukları hakkında paylaştığı yada hamilelik sürecinde paylaştığı birbiri ile iletişim kurduğu sosyal bir medya var. Ve gerçekten insanlar burada birbiri hakkında sohbet etme imkanı buluyor hem de fikir alış verişinde bulunuyor. Diğer bir örnek ise forumlar bu forumlarda kadınların güzellik hakkında makyaj hakkında olsun sağlık hakkında olsun yada eğitim kültür hakkında yemek tarifi olsun bir çok seçenek ile karşımıza çıkmakta.

Dediğim gibi uzun zamandır hayatımızda olan bir durum aslında bu. Ve her kadın bir yere katılıp veya üye olarak bu gibi yerlerde bulunmuştur.Ancak son zamanlarda adı değiştiğinden dolayı karşımıza yeni bir şey gibi çıkmakta ve insanlar merak etmekte. Ve bu nedenden dolayı da kadın platformu nedir diye soruyoruz. Ve karşımıza zaten olan bir şey çıktığında da biz zaten bunu biliyoruz diyoruz. Aslında bu yerlerin kadınlara özel olması biraz daha iyi çünkü hem kadınlar bu sayede arkadaş edinmiş oluyor hem de sosyalleşmiş ve hem de fikir alış verişinde oluyorlar.Kadın Platformu Nedir - Yorum Soru Turka 3 Ekim 2020 3 Ekim 2020 — 12:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular