Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Röportaj Soruları - Soru Cevap

Kadın Röportaj Soruları

Kadınlara bazı sorular sorulur veya sorulmaz. Ve bunun için de bu sorulara bazen cevap vermekten kaçınırlar.Özellikle de bu kendi ile ilgili özel sorulara kadınlar cevap vermekten kaçınırlar. Bir kadınla özel bir bayan ile kadın röportaj soruları sormak isteriz. Ve ya bu sorulara cevap almak isteriz.

İşte bunun için de özellikle kadınlara yani biz bayanlara soru sormadan önce biraz düşünmek gerekir. Çünkü her soruya cevap verebiliriz ancak özel kendimle ilgili olan sorulara cevap vermekten kaçınırız yada kaçamak cevaplar veririz ve bunun için de kadın röportaj soruları sorar iken sorularımızı özenle seçmek ve ona göre tercih etmek önemlidir. İşte bunun için de ben de bu konuda kendi düşüncemi ve en azıdan ne istediğimi niçin bu ilanı açmak istediğimi biraz olsun açıklamak ve konuşmak istedim. Bende aslıda bunu bir yerde okumuştum ve bu konuda ki düşüncelerimi bir bayan olarak paylaşmak güzel olur diye düşündüm. Hiçbir kadın kendi hakkında kendi özel hayatı hakkın da konuşmak istemez. Bazen bunlar hele ünlü kişilerde gün yüzüne çıksa da daha çok susmayı tercih eder. İşte aslında röportaj yaptığınızda sorduğunuz soruları da özenle seçmek ve cevap alabileceğiniz sorular sormak her iki açıdan da daha iyi olur.

İşte bende bu konuda kadın röportaj soruları ile ilgili en azından okuduğum yerde bundan bahsediliyordu ve gerçekten hak verdiğim bir konu olarak ben de burada sizlere bahsetmek ve benim için de bu şekilde olduğunu ve en azından düşüncemi göstermek istediğim için bu ilanı açmak istedim.Kadın Röportaj Soruları - Yorum Soru Turka 16 Aralık 2020 16 Aralık 2020 — 13:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular