Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Ruhu Nedir - Soru Cevap

Kadın Ruhu Nedir

Bir kadın çok ince bir yapıya ve ince bir düşünüşe sahip olur. Ancak bu yapı fiziksel olarak bahsettiğim bir incelik değil. Kalbi düşüncesiyle tavrı ile hareketleri ile çok bir ince yapıya sahiptir. Özellikle kadın ruhu nedir ve bunun hakkında bir bilgi edinmek ister.

İşte kadın ruhu çok ince bir yapıya ve duyguya sahiptir. Kadınlar her şeyi ince analiz etmesi ile ve çok kırılgan bir yapıya sahip olması ile birlikte insanlar arasında bu konu arasında bu yönden bir bakmak ve bizim için önemli olan kadınların ne kadar ince bir kişiliğe sahip olduğunu anlamak önemlidir. Özellikle bir kadın düşünüz. Sizin için önemli olan bu eşiniz anneniz kız kardeşinizi yada bir arkadaşınız dostunuz olabilir. VE bu kadını kırmak üzeresiniz ancak onun ne kadar kırılacağını yada nasıl kırılacağının farkında değilsiniz. Belki sizin için önemsiz gibi görünen bu sorun hayatınızda ki bayanı nasıl kıracağını inceteceğinin farkında değilsiniz. Ve bu olay oldun diyelim ve kadın ruhu nedir işte buda sorulacak soru bu diye düşünüyorum. Çünkü kırılan kalbi o kadar ince bir yapıya tutunur ki onu kırdığınız zaman telefi etmeye çalışsanız da ne kadar uğraşsanız da bir zaman sonra sizi affetse de yine kalbinde size karşı bir kırgınlık oluşur.

VE her zaman izi kalır. İşte bunun için kadın ruhu nedir bu inceliğe bu duyguyu anlamaya kadınları hayatlarımızda bizim için önemli olan kadınları anlamaya çalışmak ve değerli olduğunu bilmek önemli diye düşünüyorum. Ancak ne yazık ki şu devir de pek kadınların ne düşündüğünü önemseyen ne hissettiğini önemseyen kişi sayısı oldukça az görünüyor. En azından benim etrafımda çevremde gördüğüm şey bu diye düşünüyorum.Kadın Ruhu Nedir - Yorum Soru Turka 30 Eylül 2020 30 Eylül 2020 — 11:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular