Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

kadın sorunları ile ilgili makaleler - Soru Cevap

kadın sorunları ile ilgili makaleler

Dünya genelinde yada hangi toplumda olursa olsun çoğu yerde kadın sorunları var. Yani bu eşitliğe dayalı yada daha başka bir sürü sorunlar ele alınabilir. Ancak bunun için de kimsenin bir şey yapmayacak diye bir şey yok. Bu sorunları dile getiren özellikle yurt dışında daha büyük bir eğilim var ve bu sorunlar üzerine kadın sorunları ile ilgili makaleler yayınlıyorlar.

Ve kadınların kızların daha da bilinçlenmesini yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyorlar. Hatta bunlarla ilgilenen dernekler kuruluşlar bile mevcut. Peki şimdi yurt dışını bırakalım aslında güzel bir örnek hangi kadın olursa olsun bir dayanışma ve birlik için de olması güzel bir şey. İşte bunun için de kadın sorunları ile ilgili makaleler yayınlıyorlar ve birbirlerine destek oluyorlar genel olarak kadınların sorunlarını dile getiriyorlar. Ancak bu bizim ülkemizde pek yok olan da pek duyulmamış desteklenmemiş kişiler oluyor. Aslında burada bize de iş düşüyor bir kadın olarak bizim sorunlarımızı ele alan makaleler yada kuruluşlara derneklere destek olmak gerekir. Sonuçta onlar bize olduğu gibi bizim sesimizi duyurmaya çalıştıkları gibi bizde onlara destek olmalıyız diye düşünüyorum.

Ama yine de bu konuda ki çalışmaları veya destekleri tebrik etmek de önemli bir yerde. Sonuçta kadın sorunları ile ilgili makaleler yazmak kadınların sorunlarına öncelik vermek kadınları savunmak değer vermek toplum açısından da çok güzel bir şey diye düşünüyorum.kadın sorunları ile ilgili makaleler - Yorum Soru Turka 20 Aralık 2020 20 Aralık 2020 — 15:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular