Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorunları Nelerdir - Soru Cevap

Kadın Sorunları Nelerdir

Hala bazı toplumlarda yada ülkelerde kadın ve erkek eşitliği bir sorun ele alınmaktadır. Bazı yerlede yada ülkeler de kadınlara tüm özgürlükler tanınır iken halen gelişmemiş ülkelerde kadınlar her zaman ikinci plana atılıyor. İşte bence kadın sorunları nelerdir diye baktığımız da en büyük sorun olarak bu karşımıza çıkmakta.

Peki ama bunun için ne yapılıyor. Aslında bu kadın sorunları nelerdir diye baktığımızda bunun için bir sürü çalışmaların yapıldığını yada kuruluşların olduğunu görüyoruz ama yeterli mi değil mi bu sadece bir tartışma konusu olabilir. Ben sadece burada geçen günlerde yabancı bir yerde okuduğum yazıdan kısaca bahsetmek istediğim için ve bunu da biraz olsun dile getirmek istediğim için bu konuya değinmek istedim. Aslında gerçekten açıklayıcı bir yazı olmuştu. Ve nette bakınca sizde göreceksiniz ki bu konuda oldukça yazılar yada siteler var. Ancak tabi bunlar bence halen özgürlük ve eşitliğe dayanmayan ülkelerde geçerli mi bunu bilemeyiz. Ancak bildiğim bir şey var ki buda hangi toplumda olursak olalım nerede yaşarsak yaşayalım kadınların dayanışma içerisinde olması gerçekten güzel bir şey. Çünkü sonuçta hepimiz kadınız.

Kadınların başlıca sorunları içerisinde gerçekten anlaşılmaz yada bazı sorunlar da var. Ancak bunu yazacak olursak gerçekten uzun bir konu olur. Ve kadın sorunları nelerdir diye baktığımızda bir sürü kaynakların olduğunu görüyoruz. İşte bende bunun için burada en azıdan bu konuda ki düşüncemi paylaşmak istediğim için buraya yazmak istedim.Kadın Sorunları Nelerdir - Yorum Soru Turka 3 Ocak 2021 3 Ocak 2021 — 15:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular