Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorunları Ve Çözüm Önerileri - Soru Cevap

Kadın Sorunları Ve Çözüm Önerileri

Her kadın aynı değildir. Yada her kadının hayatında yaşadığı sorunlar aynı değildir. Bazen arkadaşlarımızdan bazen çevremizde görürüz herkesin yaşadığı sorunlar farklıdır. Yada hayattan beklentileri farklıdır. Ancak kadın sorunları ve çözüm önerileri nelerdir peki bu sorunlara nasıl halledeceğiz yada nasıl başa çıkacağız.

İşte asıl önemli olan yer burasıdır. Tamam herkesin yaşadığı sorunlar aynı değildir. Kimi ailesi ile ilgili sorunlar yaşar kimisi maddi zorluklardan yana sıkıntı yaşar kimisi bambaşka sebeblerden ötürü sorun yaşar. Ancak bu sorunlara bizim yapabileceğimiz yada önerilerimiz var mı. Yada bu yaşadığımız sorunları çözmek için ne yapıyoruz. İşte bunun için de kadın sorunları ve çözüm önerileri bulmak yada bunu değerlendirmek gerekir. Ama biz bunlardan kaçarak yada uzaklaşarak sorunlarımızdan kaçtığımız gerçeğiniz değiştirmez. Ve bunları çözümlemek yerine kaçarak uzaklaşabileceğimizi düşünüyorsak gerçekten büyük bir yanılgı içerisindeyiz demek olur. Çünkü sorunlardan kaçarak değilde onların üstüne giderek ve onlara çözüm arayarak sorunu çözebiliriz.

İşte bunun için de kadın sorunları ve çözüm önerileri hakkında yayınlanan yazılara yada dergilere bakmak gerekir. Şayet benim için sorunu çözme kaynağım bu oldu. Ben pek çok insandan kaçarak ve içime kapanık bir insandım. Ve hem kaçtım bu durumdan benim için en büyük sorun bu olmuştu ama şimdi baktığımda en azından eskisi gibi kaçmak zorunda olmadığımı ve bir kaç arkadaşımda olsa beni anlayan yanımda olan insanlar olduğunu bilmek gerçekten güzel hissettiriyor.Kadın Sorunları Ve Çözüm Önerileri - Yorum Soru Turka 7 Ocak 2021 7 Ocak 2021 — 12:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular