Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorunları - Soru Cevap

Kadın Sorunları

Sorunlar başlı başına bir sorun iken kadın sorunları daha çok bir sorun haline geliyor. Sonuçta kadın sorunları bizler için de gerçekten özellikle kadınlar için çok önemli bir konu.

Çünkü kadınlar her şeyi her olayı en ince ayrıntısına kadar düşünür ve bu sorunu halletmeye çalışır. Ancak yine de gerçekten bu sorun için bizim gerçekten bu olaya karşı en ince ayrıntısına kadar düşünebileceğimiz bir olay yoktur diye düşünüyorum ne de olsa sorunlar karşısında kadınlar buna daha ince düşünür ve bu sorunu en ince ayrıntısına kadar halletmeye ve çözmeye çalışır ancak ne yazık ki gerçekten bu konu hakkında yazılacak o kadar makale veya konu var ki bunlar karşısında yazmak veya yazmamak biraz ilginç olur sanırım. Çünkü kadın sorunları içerisinde en yaygın olanı ise kadınların eşitlik ve özgürlük konusunda sınırlanmalarıdır. Kimisi aile tarafından kimisi kendini ifade edememesi yönünden yada daha farklı sebepler olabilir ama ne olursa olsun yine de her zaman bu konu ile ilgili sorunlar ele alınır.

İşte bende bunun için en azından biraz olsun düşüncemi ve kadın sorunları paylaşmak istediğim için ve bir kadın olarak sorunlara nasıl yaklaştığımı biz kadınlar her sorun karşısında yine güçlü olmamız gerektiğini düşünüyorum sonuçta kadınlar bunun için.Kadın Sorunları - Yorum Soru Turka 8 Ocak 2021 8 Ocak 2021 — 15:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular