Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorunlarına Çözüm Önerileri - Soru Cevap

Kadın Sorunlarına Çözüm Önerileri

Artık günümüzde eskiye oranla kadınlara daha büyük önem ve saygı değer veriliyor. Ama bu yine de bazı sorunlar olmadığını göstermiyor. Her toplumda her yerde olduğu gibi bazı sorunlar var ancak bu sorunlara kadın sorunlarına çözüm önerileri sunarak bir çözüm aramak önemlidir.

Özellikle kadınların bir dayanışma için de olması bazı sorunlara karşı seslerini birlikte duyurmalar yükseltmeleri gerekir. Ve sorunlarını dile getirmekten çekinmemeliler diye düşünüyorum. Sonuçta ne olursa olsun her zaman bizim için önemli olan birbirimizin yanında olmak ve bir dayanışma için de olmak önemlidir diye düşünüyorum. Kadınların güçlendirilmesine duyulan ihtiyaç her zamankinden daha fazla fark ediyor. Artık her toplumda kadınlara büyük önemler değerler ve saygı gösteriliyor tabi bazı istisnalar haricinde artık kadınlar daha da güçlendiriliyor. Bu aslında toplumun yani bizim elimizde olan bir şey ve bizim yaptığımız bir durum. Bunun için de kadın sorunlarına çözüm önerileri sunarak kadınları anlamak onların sorunlarına daha fazla ortak olmak ve çözüp aramak da önemlidir. Bu kadın dayanışmasıdır.

Örneğin bir tanımadığınız bir kadının başı sıkkışsa yardıma ihtiyacı olsa tanımasanız yada herhangi bir sorunu olsa ve tanımazsanız bile ona yardım etmek istersiniz ihtiyaç duyarsınız çünkü kadın sorunlarına çözüm önerileri olarak birlikte çalışmak birbirinize karşı önce kadınların saygı duyması dayanışma için de olması seslerinin beraber çıkması önemlidir diye düşünüyorum.Kadın Sorunlarına Çözüm Önerileri - Yorum Soru Turka 19 Aralık 2020 19 Aralık 2020 — 16:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular