Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

kadın sorunu üzerine kitaplar - Soru Cevap

kadın sorunu üzerine kitaplar

Biz kadınlar olarak bu hayatta pek çok şeyden her zaman kendimizi düşünmeden önce ödün veririz. Oysa bize sorulmuyor hiç bizim ne istediğimizin yada bizim için en çok neyin önemli olduğu hiçbir zaman sorulmuyor ve her zaman fedakarlık yapan tarafın biz olması bekleniyor. Ve bunun üzerine işte kadın sorunu üzerine kitaplar var ve bende bu kitaplardan okuyunca gerçekten sorunlarımızın üzerinden nasıl geleceğimizi öğrendim.

Ve arada bir de olsa bu kadın sorunu üzerine kitaplar okumaktan gerçekten bizim için çok faydası var. Ben sanmıyorum ki bizim için önemli olan şeylerden hayatımızda ki kişilerin bir bilgisi var. Her zaman fedakarlık yapan taraf biz oluyoruz. Bazen ailemiz için fedakarlık yapıyoruz bazen arkadaşımız dostumuz için bazen sevdiğimiz için peki onlar bizim için ne gibi fedakarık yaptı bu zamana kadar hiç sorduk mu bunu kendimize her zaman biz yapıyoruz yada biz kadınlardan bekleniyor ancak onlar da yapıyor mu yada sizde onlardan beklediniz mi beklersiniz ancak bunu dile getirmezsiniz işte bu sorunlar anlatan güzel bir kitap okumak ve biraz olsun en azından bu konuda kendi içimize atmaktansa bunu bir şekilde okuyarak bu konuda ki kitapları okuyarak da olsa içimizde kileri dökmek gerçekten güzel bir şey.

Benim için çok büyük bir yardımı oldu. Ve bunun için de ben de burada sizlerle paylaşmak istedim. Bence kadın sorunu üzerine kitaplar gerçekten bizi daha da iyi yerlere getirmek için fedarkarlıkların karşılıklı olması gerektiğini gösteren ve hayatta kendinizin de bir yeri olduğunu gösteren sizin isteklerinizin sizin düşüncelerinizin de bir önemi olduğunu gösteren çok eğitici kitaplar var bu konu hakkında ve biraz okumanın faydasını göreceğinizi düşünerek size de tavsiye etmek istedim.kadın sorunu üzerine kitaplar - Yorum Soru Turka 13 Aralık 2020 13 Aralık 2020 — 14:20
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular