Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorunu Üzerine Seçme Yazılar - Soru Cevap

Kadın Sorunu Üzerine Seçme Yazılar

Ülkemizde veya başka bir ülke de gerçekten kadın sorunu üzerine seçme yazılar harika işler çıkarıyor. Başta birincisi olmak üzere kadın sorunlarını açıklayan açıklayıcı bilgilendirici yazılar gerçekten toplum bakımından bilinçlenmemizi ve kadın sorunlarının ne kadar ciddiye alınması gerektiğini açıklıyor bize.

Bunlardan en önemlisi de kadın sorunu üzerine seçme yazılar içerisinde bence kadınların bir dayanışma içerisinde olması ve gerçekten bu düşünceleri yada kadınların sorunlarını yansıtan sorunları yazılarla bize açıklama şansına sahip olabiliyorlar. İşte bunun için ben de bu konuda bir yazı okuduğum zaman bu konuda en azından biraz olsun yardımcı olabilmek için bu konu hakkında yazmak en azından düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bence başka bir ülkede olsun yada bizim ülkemizde olsun nerede olursa olsun kadınlar bazı sorunları aşamıyor yada toplum açısından bazı sorunlar yaşayabiliyor. Özellikle eşitlik konusunda halen bazı toplumlarda bu açıdan sorunlar ele alınmakta. Ve bu herhangi bir sorun olabilir yada başka sorunlar olabilir. Bunları ele alan konu alan yazılar gerçekten kadın dayanışmasını tam olarak ortaya çıkarabiliyor.

Zaten bir kadını en iyi anlayan dinleyen her zaman bir kadın olur. VE bu sorunları da kadın sorunu üzerine seçme yazılar ile açıklamak gerçekten çok güzel bir şey. Aslında bence daha fazla bu konu üzerinde yazılar yazılmalı ve biraz olsun kadınlar yada toplum olarak biz daha fazla bilinçlenme ve birbirimiz destekleme konusunda biraz daha iyi olur diye düşünüyorum.Kadın Sorunu Üzerine Seçme Yazılar - Yorum Soru Turka 31 Aralık 2020 31 Aralık 2020 — 12:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular