Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorunu Üzerine Seçme Yazılar - Soru Cevap

Kadın Sorunu Üzerine Seçme Yazılar

Bence toplum genelinde hangi toplum hangi kültür hangi ülke olursa olsun her toplumun bazı eksikleri yada ilgilenmedikleri alan olur. Aslında bununda başında kadın sorunları geliyor.Aslında biz bu kadın sorunu üzerine seçme yazılar çok var ancak baktığımızda kimsenin okumadığını yada görmediğini farkettim. Aslında biz bile kadın olarak bir dayanışma içinde değiliz kim olursa olsun kadın kadına dayanışma için de olsa biraz olsun toplum olarak biinçleniriz.

Ama sorun karşımızda aramadan önce ilk olarak kendimize bakmak ve kendimizde aramalıyız çünkü baktığımda en azından benim gözlemimde bir kadın olarak zor bir durumda ki kadına destek olmazsak onu anlayıp paylaşmazsak bize kimse yardım edemez ve toplum olarak da bilinçlenemeyiz. Onun için önce kendimizde başlamalıyız ki toplum olarak bilinçlenmeli ve sonra etrafımıza karşı da aynı şeyi öğretmeliyiz. Yoksa kadın sorunu üzerine seçme yazılar olsun yada başka konular olsun bunların hiçbiri işe yaramaz çünkü bir kaç kadını yapacağı bir konu değil bu tüm kadınların yapması gerekir ama bu yazıların yine de bize bir faydası var ki o da biraz olsun birbirimizi anlamamıza yardım ediyor diye düşünüyorum. Onun için bu konulara daha bir özen gösterilmeli ve biraz daha okumalıyız ve birbirimize destek olmalı ve bir dayanışma için de olmalıyız diye düşünüyorum.

Aslında bu konuya değinmek aklımda yoktu ama geçenlerde okuduğum kadın sorunu üzerine seçme yazılar ile ilgili okuduğum bir yazıda anladım ki aslında ilk sorun bizde olduğunu ve bu nedenden dolayı en azından bende bu konu hakkında ki düşüncelerimi yazarak bir yerde paylaşarak biraz olsun kendimi açıklamak ve düşüncelerimi yazmak istedim.Kadın Sorunu Üzerine Seçme Yazılar - Yorum Soru Turka 22 Aralık 2020 22 Aralık 2020 — 13:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular