Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorunu Üzerine - Soru Cevap

Kadın Sorunu Üzerine

Halen toplumda yada bazı ülkelerde yada şöyle demek daha uygun olur. Gelişmemiş ülkelerde halen kadın sorunu üzerine sorunlar var. Ve bu sorunları da bir türlü çözüme kavuşturmak istemiyorlar. Aslında bu şekilde olmaları daha iyi oluyor.

Artık internette yada her yerde bu konuya ilişkin yazılar videolar var. Bazen görüyoruz kadınların hakları sınırlı bazen görüyoruz kadınlara eşit davranılmıyor. İşte bunun gibi yada buna benzer kadın sorunu üzerine bir sürü yazılar yada videolar yada makaleler görüyoruz. Aslında burada bir başka şey de ne kadar başka bir ülke de yaşarsak yaşayalım yada aynı dili konuşmasak da kültürlerimiz her şeyimiz farklı olsa da biz bir kadınız. VE burada gördüğüm yada okuduklarım içinde beni etkileyen bir şey varsa oda kadınların nerede olursa olsun birbirini savunması dayanışma için de olması. Bazen görüyoruz kadınlar başka bir ülke de de olsa o diğer ülke de ki kadınların hak ve özgürlüklerini savunuyor. İşte burada beni etkileyen biraz da bu oldu.

Baktığımızda pek bir şey göremesek de bu yazıların yada videoların içeriğine indiğimizde yada daha derinden anladığımız zaman kadın sorunu üzerine konuların ne kadar çok işlendiği ve nerede olursa olsun her kadın birbirini savunduğunu ve bir dayanışma içerisinde olduğunu görüyoruz. Bence de asıl önemli olan nokta da burası değil mi. Tabi her toplum yada her ülke aynı olamaz ama nerede yaşarsak yaşayalım sonuçta hepimiz birer kadınız ve biz birbirimizi anlamadıktan sonra diğerlerin bizi anlamasını bekleyemeyiz.Kadın Sorunu Üzerine - Yorum Soru Turka 1 Ocak 2021 1 Ocak 2021 — 14:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular