Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorunu - Soru Cevap

Kadın Sorunu

Sorunlar ne kadar büyük yada küçük olduğunun bir önemi yok bence. Her sorun kendine göre bir çözümleri yada uğraşılacak bir zaman harcar. Özellikle bu gibi yada kadın sorunu bunlar için en büyük örnek sayabiliriz.

Bizim için ne kadar basit de olsa bir bayanı en iyi anlayabilecek olan yine bir bayandır. Erkekler bu durum karşısında daha geri durur. Çünkü bizim gibi kadınlar gibi ince düşünemez ince yorumlayamaz olayları bunun için de kadın sorunu deyince sizin için küçük bir sorum gibi gözükse de bir kadın için sorunların hepsi aynı derecededir. Çünkü bir kadın bir sorun varsa onu en ince ayrıntısına kadar düşünür ve sorunların hepsi kadınlar için aynıdır. Ben de bunun için bu çok kolaya ve basite alındığını düşünüyorum özellikle erkekler açısından bu nedenden dolayı da en azından burada paylaşarak bunun aslında ne kadar zor olduğunu her sorunun kendine özel olduğunu göstermek istedim.

Bunun için de bende kadın sorunu diye bir ilan açmak ve en azıdan bu konuda ki düşüncelerimi sizinle paylaşmak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Çünkü gerçekten bir sorun olduğunda en çok yorulan ve yıpranan ve bu sorunu çözüme ulaştırmak isteyen yine bayanlar oluyor.Kadın Sorunu - Yorum Soru Turka 6 Ocak 2021 6 Ocak 2021 — 12:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular