Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Sorununa Değinen Yazarlar - Soru Cevap

Kadın Sorununa Değinen Yazarlar

Kadın sorunlarını ele almak dile getirmek herkes için zor olabilir. Ama buna öncülük eden ve bizim kadın olduğumuzu ve bizi savunan bizim sorunlarımızı dile getiren ünlü yazarlar da var. vE bunlar da en azından kitap olsun makale olsun bu şekilde bizim sorunlarımızı dile getiriyorlar ve bir açıdan da gerçekten kadın sorununa değinen yazarlar konusunda gerçekten iyi bir şey yapıyorlar.

Çünkü bir kadın olarak ben bile bazen kendi sorunlarımı başkaları ile paylaşmaktan dile getirmek istemiyorum. Ve içimize atmaktan kendimize saklamaktan en azından kendim açıdan bu şekilde hissediyorum bunaldım. Ve en azından birilerinin bizi önemsediğini bilmek gerçekten iyi hissettiriyor. Nede olsa biz bile kendi sorunlarımız dile getirmek istemez iken başkaları bizim sorunlarımızı dile getiriyor ve bizim için ne sorunları genel olarak ifade ediyor işte bunun için de kadın sorununa değinen yazarlar konusunda gerçekten onları desteklemek en azından buna değinmek gerçekten insanı iyi hissettirir. VE biraz olsun onları desteklemek bu konuda önemlidir. Çünkü nasıl onlar bizim için bunları dile getiriyorsa bizim de onları desteklememiz bu konuda gerçekten önemlidir.

Herkesin kendine göre sorunları olabilir tabi ki. Ama genel anlamda baktığımızda biz kadınlar sorunlarımızı hem kendi içimizde halletmeye bastırmaya çalışırız yada içimize atarız ve bu zaman sonra patlama noktasına kadar gelir ve birilerine patlarız ancak bunun yerine kadın sorununa değinen yazarlar bizim için bunları dile getirip ve bu konuda da bir nevi bize yardımcı olmaktalar.Kadın Sorununa Değinen Yazarlar - Yorum Soru Turka 17 Aralık 2020 17 Aralık 2020 — 13:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular