Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kadın Soruyor - Soru Cevap

Kadın Soruyor

Kadınlar doğaları gereği meraklı kişilerdir. VE bizim bir şeye olan merakımız da insanları bazen yanlış anlamamıza yada bazı sorunlara neden olabiliyor. Ancak ne kadar ne olursa olsun bazen kadın soruyor özellikle sordukları soru karşısında cevap alamadığı zaman gerçekten ilginç olarak üzülüyorlar yada kızıyorlar.

Ama bunu erkeklerin anlayabilmesi biraz zor oluyor en azından bu durumu anlayabilmeleri biraz zor oluyor. Sonuçta kadınlar ilginçdir. VE ne zaman ne soracağı belli olmuyor bazen hiç olmadık sorular sorar bazen de daha sakin daha anlaşılabilir sorular sorar. Ama hiçbir zaman bir kadının soracağı size karşı soracağı soruyu kestirme şansınız olmayabilir. Özellikle ikili ilişkilerde yada bir bayanla sevgili iseniz şayet bunu yaşamış biri olarak kadın soruyor size sorar ve cevap alamayınca gerçekten bunun sonucunu göze almış olmanız gerekir. Çünkü bir de bu şekilde bir durum var. Cevap veremezseniz o zaman sizi yanlış anlama olasılığı daha yüksek veya kafasında kurduğu herhangi bir şeye inanma olasılığı daha yüksek oluyor. Aslında ben de bu konuda biraz sıkıntılı olduğum için bu hem eğlenceli hem de biraz bir bey olarak kadınları anlamak gerçekten zor olduğu için bu konuyu açmak istedim.

Amacım hem biraz kafa dağıtmak hem de bu zamanlarda internette okuduğum kadın soruyor diye soru cevap konusunda sizinle de bu konuyu eğlenceli bir bakış açısı ile paylaşmak istediğim için bu konuyu açmak istedim. Eğer sizinde bu konuda düşünceleriniz varsa bana yazabilirsiniz en azından güzel bir sohbet başlangıcı olur diye düşündüm.Kadın Soruyor - Yorum Soru Turka 2 Ocak 2021 2 Ocak 2021 — 13:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular